Корупція і комерційне шахрайство03.03.2017 керівник проекту Красюк Євген взяв участь у IX щорічному Форумі «Корупція і комерційне шахрайство: методи протидії та комплаєнс-стратегії», 
де обговорювалися найбільш значущі і хвилюючі для бізнесу питання  з внутрішньокорпоративного шахрайства. Напрямок перевірок на поліграфі звучав протягом усього Форуму, учасники активно обговорювали можливості та переваги інструменту у виявленні, попередженні і профілактиці ризикових дій з боку персоналу компаній. Були заслухані та обговорені доповіді керівників різних компаній.
Важливо відзначити, що багато учасників повідомили про свій досвід використання перевірок на поліграфі, на жаль, часто негативний або нейтральний. Це говорить про нестачу інформації в професійному середовищі і в мережі по даному напрямку.


Компанія «Кадрова безпека» активно працює над тим, щоб надавати високоякісні послуги клієнтам, а також забезпечувати повною і глибокою інформацією, як про сам метод - перевірки на поліграфі, так і про особливості його використання.

Бажаєте отримувати спеціалізовану
інформацію від HR-security

Як можемо до Вас звертатися

 

Вкажіть Ваш напрямок діяльності: