Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Про нас

Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні - HR-SECURITY. Проводимо перевірки на поліграфі або, іншими словами, опитування з використанням поліграфа. У штаті компанії високопрофесійні фахівці-поліграфологи, які проходили навчання у відомих школах навчання поліграфологів, як американських (Baxter school), так і російських (Варламов В.А.), також в українських школах навчання інструментальної детекції брехні (Альфа-Щит). Поліграфологи регулярно беруть участь в науково-практичних конференціях, семінарах, постійно підвищують свою кваліфікацію. У своїй роботі використовуємо принцип універсальності - застосовуємо різні методики, як МКВ, так і МВСІ. Проводимо всі види перевірок, різної складності і багатозадачності. В сукупності, нашими фахівцями було перевірено понад 8000 осіб, з різних видів перевірок, з них 500 ТОП-менеджерів.

Фахівці-поліграфологи компанії є постійними членами професійної громадської організації «Колегія поліграфологів». Директор компанії Рибальченко Олег Миколайович є заступником голови Колегії, автором численних статей, методичних матеріалів, публікацій, практичних збірників для практикуючих поліграфологів і для тих, хто тільки входить в професію. Також, колектив компанії ТОВ «Кадрова безпека» брав участь в розробці проекту Закону України «Про захист прав осіб, які проходять опитування (дослідження) на поліграфі», який, на поточний момент обговорюється в комітеті Верховної Ради України.

Історія
створення та розвитку компанії
history image
22.06.2010
Заснування компанії, Директором компанії призначений Рибальченко Олег Миколайович.
history image
2011
Штат компанії складає 3 фахівця-поліграфолога, проводяться всі види поліграфних перевірок, в тому числі в рамках кримінальних справ.
history image
07.10.2013
Директор компанії Рибальченко О.М. виступив ініціатором ідеї і став співзасновником товариства професійних поліграфологів, була зареєстрована Громадська організація «Колегія поліграфологів України», де обирається заступником голови.
history image
2015
Штат компанії складає 4 фахівця-поліграфолога, відкритj 2-й офіс для проведення перевірок на поліграфі.
history image
2016
Оновлюється штат компанії і складає 5 фахівців-поліграфологів, оновлений сайт компанії
history image
2017
23 серпня 2017 року Національний бізнес-рейтинг вручив компанії HR-Security Міжнародний сертифікат LEADER OF THE BRANCH 2016
Команда експертів-поліграфологів
team person photo
Рибальченко О.М.
Директор
Освіта:

Починав працювати на посаді штатного фахівця-поліграфолога в великому українському Банку з 2005р. Спеціалізований центр професійно-психологічної підготовки персоналу служб безпеки комерційних структур "Альфа-Щит" (м.Київ), Підготовка фахівця в області опитування з використанням поліграфа - 09.07.2010г. Надалі, протягом всієї кар'єри, проходив різні курси підвищення кваліфікації і брав участь в науково-практичних конференціях по поліграфу, в таких як:

 • Краснодарський ГТУ, «Актуальні проблеми спеціальних психофізіологічних досліджень і перспектива їх використання в боротьбі зі злочинністю та підборі кадрів», 2008р.
 • У Московському державному університеті ім. Шолохова М.А. за програмою «Методика інструментальної детекції брехні, методика питань порівняння», 2013р .;
 • Американський міжнародний інститут поліграфологів АРА Чака Слапскі, навчальна програма «Емпірично підтверджені методики зон порівняння», як в Москві, так і в Києві, в 2013р. і в 2016 р.
 • Бакстер Скул (Грег Адамс, учень Бакстера), в Болгарії, м.Софія, 2014р.
Досвід роботи:

З першого дня заснування ТОВ «Кадрової Безпеки», директор. У період з 2005 року по поточний день перевірив понад 5.000 осіб, з них:

 • за типом розслідування - близько 1.000, в тому числі кримінальних,
 • інші за типами перевірок - перед працевлаштуванням і планові.
Робота в галузі:

Володіє всіма методиками проведення перевірок, є свої учні, авторські тестові і методичні напрацювання, самостійно випустив збірники публікацій для початківців і практикуючих поліграфологів, є співавтором монографії вченого колективу, брав активну участь в розробці законопроекту про використання поліграфа в Україні, є співзасновником «Колегії поліграфологів України ». Детальніше в дипломах.

Знаки відмінності:
team person photo
Красюк Е.А.
Керівник проекту, HR‑security expert
Досвід роботи:

Аналітика кадрових ризиків, експерт з кадрової безпеки.

Проведення переговорів з компаніями-клієнтами, надання первинної консультації, вирішення організаційних питань по бізнесу.

З березня 2015 р. працює в сфері перевірок на поліграфі, учасник 2-х науково-практичних конференцій з питань використання поліграфа.

Знаки відмінності:
team person photo
Соколов В.В.
Поліграфолог
Освіта:

Вища освіта:

 • 1986 - 1990 Московське вище прикордонне командне училище КДБ СРСР ім. Мосради;
 • 1992 - 1994 Національна Академія Служби безпеки України.

Освіта поліграфолога:

 • ГОУ вищої професійної освіти МГТУ ім. Баумана (Москва), "Психофізіологічні дослідження з використанням поліграфа. Методика підготовки фахівця в галузі опитування з використанням поліграфа" (ГІП) - 2010 р.
 • Спеціалізований центр професійно-психологічної підготовки персоналу служб безпеки комерційних структур "Альфа-Щит" (м. Київ), "Підготовка фахівця в області опитування з використанням поліграфа" - 2011 р.
 • Учасник науково-практичної конференції «Актуальні питання впровадження поліграфа в сучасних умовах: теорія і практика», в КНУ ім. Т.Г. Шевченко, 09.2016 р.
Досвід роботи:

Досвід проведення поліграфних перевірок: всього перевірено 680 осіб, з них: - за типом розслідування - 170; - за типом працевлаштування - 375; за типом планові - 135.

Робота в галузі:

Досвід проведення поліграфних перевірок - Всього перевірено 998 осіб, з них:

 1. за типом розслідування - 201;
 2. за типом працевлаштування - 586;
 3. за типом планові - 211.
Знаки відмінності:
team person photo
Кушнір А. Г.
Поліграфолог
Освіта:

Вища освіта: Ленінградське вище військово - Морське інженерне училище ім. В.І.Леніна - 1985-1990г.г.

Освіта поліграфолога:

 • Свідоцтво про закінчення Школи інструментальної детекції брехні «HR-SECURITY» по курсу підготовки: «Практичне використання поліграфа в кадровій безпеки і виявлення прихованої інформації в ході приватних розслідувань» 2017 р
 • Свідоцтво про проходження курсу підвищення кваліфікації поліграфологів в 2017р.
 • Дійсний член громадської організації «Колегія поліграфологів України» з 2018 р.
Досвід роботи:

Досвід проведення поліграфних перевірок: всього перевірено 360 осіб, з них: - за типом працевлаштування - 270; за типом планові перевірки - 90.

Робота в галузі:

При проведенні поліграфних перевірок використовується як Методика виявлення прихованої інформації, так і Методика Контрольних питань.

Знаки відмінності:
team person photo
Савчук Л.Н.
Полиграфолог
Освіта:

1-вища освіта: інженер-механік - (КТИЛП) Київський технологічний інститут легкої промисловості, (1990-1995г.г.).

2-вища освіта: інженер-будівельник - (КІСІ) Київський інститут будівництва і архітектури (ПГС), (2004-2007р.р.).

Додаткова освіта: експерт-поліграфолог - школа поліграфологів - «HR-SECURITY-кадрова безпека» за курсом підготовки: «Практичне використання поліграфа в кадровій безпеки, кадрова безпека в комерційних структурах» (2014р).

Досвід роботи:

Практичне застосування знань експерта-поліграфолога і проведення перевірок у напрямку кадрова безпека в системі комерційної діяльності з 2015 року по теперішній час:

 • первинний кадровий відбір персоналу (працевлаштування);
 • періодичні перевірки працюючого персоналу, внутрішній відбір персоналу при підвищенні за посадою (планові перевірки);
 • приватні та службові перевірки за фактом скоєного події (розслідування);
 • перевірка якого звільняють персоналу.

Досвід проведення поліграфних перевірок - Всього перевірено 973 особи, з них:

 1. за типом розслідування - 25;
 2. за типом працевлаштування - 570;
 3. за типом планові - 378.
Знаки відмінності:
team person photo
Кузьменко О. М.
Поліграфолог
Освіта:

Освіта вища:

 • 1982-1987 Київське вище інженерне радіотехнічне училище протиповітряної оборони.
 • 1997-2002 Академія державної податкової служби України.

Освіта поліграфолога:

 • Свідоцтво про закінчення Школи інструментальної детекції брехні «HR-SECURITY» по курсу підготовки: «Практичне використання поліграфа в кадровій безпеки і виявлення прихованої інформації в ході приватних розслідувань», 2017 р
 • Свідоцтво про проходження курсу підвищення кваліфікації поліграфологів в 2017р.
 • Дійсний член громадської організації «Колегія поліграфологів України» з 2018 р.
Досвід роботи:

Досвід проведення поліграфних перевірок: всього перевірено 341 осіб, з них: - за типом працевлаштування - 260; за типом планові перевірки - 81.

Робота в галузі:

При проведенні поліграфних перевірок використовується як Методика виявлення прихованої інформації, так і Методика Контрольних питань.

Знаки відмінності:
team person photo
Гангало Н.В.
Полиграфолог
Освіта:

Освіта вища:

З 1999-2001г.г. - Військовий гуманітарний інститут Національної Академії оборони України, соціально-психологічний факультет. По закінченню отримав спеціальність: «соціальний педагог-психолог; офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня ».

Освіта за спеціалізацією поліграфолог:

Свідоцтво про закінчення Школи інструментальної детекції брехні «HR-SECURITY» по курсу підготовки: «Практичне використання поліграфа в кадровій безпеки і виявлення прихованої інформації в ході приватних розслідувань», 2011р.

У лютому-березні 2014 р. Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ ім. Драгоманова - «Основи застосування поліграфа в кадровій роботі при проведенні розслідувань і в судновий психофізіологічної експертизи з використанням поліграфа».

У липні 2016р. курс підвищення професійної кваліфікації за програмою «Психофізіологія для поліграфологів».

У вересні 2016р. курс підвищення професійної кваліфікації за програмою «Валідність методики психологічних досліджень із застосуванням поліграфа».

У вересні 2016р. Київ. American International Institute of Polygraph. Charles (Chuck) Slupski. Тренінг підвищення професійної кваліфікації за тематикою:  «Емпірично підтверджені методики зон порівняння».

З 2015р. член громадської організації «Колегія поліграфологів України».

З 2014 по теперішній час неодноразовий учасник Міжнародних науково-практичних конференцій під егідою Колегії поліграфологів України ».

 

Досвід роботи:

Всього перевірено понад 2 тис. Осіб, за всіма видами перевірок і різного виду складності.

Робота в галузі:

Вивчає і застосовує у своїй діяльності загальновизнані методики фахівців Американської школи поліграфології (АРА), так і методик використовуваних в країнах ближнього зарубіжжя (РФ, Краснодар). Активно цікавиться і відстежує питання впровадження міжнародних стандартів в області застосування поліграфа в Україні.

Знаки відмінності: