Про нас

Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні - HR-SECURITY. Проводимо перевірки на поліграфі або, іншими словами, опитування з використанням поліграфа. У штаті компанії високопрофесійні фахівці-поліграфологи, які проходили навчання у відомих школах навчання поліграфологів, як американських (Baxter school), так і російських (Варламов В.А.), також в українських школах навчання інструментальної детекції брехні (Альфа-Щит). Поліграфологи регулярно беруть участь в науково-практичних конференціях, семінарах, постійно підвищують свою кваліфікацію. У своїй роботі використовуємо принцип універсальності - застосовуємо різні методики, як МКВ, так і МВСІ. Проводимо всі види перевірок, різної складності і багатозадачності. В сукупності, нашими фахівцями було перевірено понад 8000 осіб, з різних видів перевірок, з них 500 ТОП-менеджерів.

Фахівці-поліграфологи компанії є постійними членами професійної громадської організації «Колегія поліграфологів». Директор компанії Рибальченко Олег Миколайович є заступником голови Колегії, автором численних статей, методичних матеріалів, публікацій, практичних збірників для практикуючих поліграфологів і для тих, хто тільки входить в професію. Також, колектив компанії ТОВ «Кадрова безпека» брав участь в розробці проекту Закону України «Про захист прав осіб, які проходять опитування (дослідження) на поліграфі», який, на поточний момент обговорюється в комітеті Верховної Ради України.

Історія

створення та розвитку компанії

img

22.06.2010

Заснування компанії, Директором компанії призначений Рибальченко Олег Миколайович.

img

2011

Штат компанії складає 3 фахівця-поліграфолога, проводяться всі види поліграфних перевірок, в тому числі в рамках кримінальних справ.

img

07.10.2013

Директор компанії Рибальченко О.М. виступив ініціатором ідеї і став співзасновником товариства професійних поліграфологів, була зареєстрована Громадська організація «Колегія поліграфологів України», де обирається заступником голови.

img

2015

Штат компанії складає 4 фахівця-поліграфолога, відкритj 2-й офіс для проведення перевірок на поліграфі.

img

2016

Оновлюється штат компанії і складає 5 фахівців-поліграфологів, оновлений сайт компанії

img

2017

23 серпня 2017 року Національний бізнес-рейтинг вручив компанії HR-Security Міжнародний сертифікат LEADER OF THE BRANCH 2016

Команда експертів-поліграфологів

Наші партнери

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Відгуки