Перевірка перед прийомом на роботу або HR-screening

БАЗОВА

В дану перевірку включені основні ризикові тематики для перевірки благонадійності кандидата на працевлаштування:

 • За 9 основними, такі як - грубі службові порушення на попередніх місцях роботи, недбалість у виконанні службових обов'язків, підробка документів, зв'язки з кримінальними елементами, «хабарі» та інші види неправомірної вигоди.
 • 8 додаткових, які розкривають менш ризикові зони - запізнення, незначна псування майна, наявність прострочених боргів, кредитів та інше.
 • NEW! По кожному кандидату складається короткий психологічний портрет - це додатковий БЕЗКОШТОВНИЙ БОНУС для замовника.

PRO

Дозволяє отримати інформацію про кандидата не тільки з базових ризикових тематиками, а ще за додатковими питаннями, які необхідні замовнику. Дані питання узгоджуються і опрацьовуються додатково і дозволяють отримати широку, об'ємну інформацію про кандидата. Наприклад, якщо Ви приймаєте кандидата на посаду, обов'язки якої точно такі ж або дуже схожі на функції, які він виконував працюючи на попереднього роботодавця, перевірка PRO дозволить дізнатися - наскільки благонадійно кандидат виконував свої обов'язки на попередньому місці роботи, чи не порушував їх.

Ризикові теми для перевірки

Планова перевiрка або hr-monitoring

Профілактична

Персонал працює злагоджено, жодних претензій чи приводів сумніватися в їх благонадійності немає. При цьому, у даних співробітників є управління, наприклад, базою даних компанії, інформація про клієнтів, товари, послуги, є доступ до конфіденційної інформації компанії, у співробітників в адмініструванні великий бюджет на закупівлі або прямі контакти з клієнтами / постачальниками. Іншими словами, є доступ до інформаційних, матеріальних, фінансових ресурсів компаніі. Такі перевірки допоможуть попередити ризикові дії персоналу.

За подією

У Вас є привід або вагомі причини вважати, що співробітник або група співробітників здійснюють шахрайські дії. Передають інформацію конкурентам, беруть хабарі і відкати, використовують ресурси компанії в своїх особистих цілях. Планові перевірки допоможуть Вам оперативно виявити таких співробітників, побачити способи і масштаби їх дій, припинити і ліквідувати втрати, по виявленим порушникам прийняти необхідні рішення і налагодити бізнес-процеси.

Перед підвищенням на посаді

Ви плануєте підвищити на посаді співробітника, дати йому в управління більше ресурсів, повноважень і можливостей для прийняття самостійних рішень. При цьому, Ви не хочете помилитися і довірити посаду кращому претенденту, в благонадійності якого немає приводу сумніватися. Перевірка перед підвищенням на посаді - краще рішення, як для роботодавця, так і для кандидата - обидві сторони підтверджують, що відкриті один до одного.

Перед звільненням

При виникненні суперечок і питань до результатів роботи співробітника, особливо, коли в підзвіті були ТМЦ, інформація, фінанси, такі перевірки дозволять завершити трудові відносини на позитивній ноті, без взаємних претензій.

Рослідування подій і ситуацій

"В недалекому майбутньому слідство, що категорично відмовляється від застосування поліграфа, буде справляти приблизно таке ж враження, яке сьогодні справив би лікар-кардіолог, який при необхідності діагностувати інфаркт міокарда відмовився б записати електрокардіограму і ґрунтувався б тільки на власному стетоскопі".

Використання поліграфа при проведенні розслідувань подій залежить від ряду факторів і визначається ситуацією, в якій на даний момент триває розслідування події.Незаперечним фактом є те, що кожен ОВП (опитування з використанням поліграфа)носить самобутній, неповторний характер.

Перша група ситуацій, включає в себе випадки, коли отримати необхіднуінформацію можливо тільки лише від однієї людини, і ця інформація жодним іншимчином не може бути перевірена або підтверджена.

Друга група - це ситуації, при яких необхідну інформацію можливо отримати ззастосуванням інших способів, не вдаючись до поліграфної перевірки. При цьому,альтернативні методи тягнуть за собою значні витрати матеріальних засобів, часу, абозалучення великої кількості людей.

І в третю групу входять випадки, коли отримати необхідну інформацію потрібнов стислі часові терміни, і при цьому іншим способом, окрім як перевірками на поліграфі,цього забезпечити неможливо.

Таким чином, поліграф при розслідуваннях подій, використовується тоді, коли немає іншого, крім ОВП, можливості перевірити достовірність отриманих від конкретної особи відомостей, і переконатися, що дана особа ці відомості, що зберігаються в його пам'яті, в силу тих чи інших причин, навмисно не спотворює.

 1. оцінці достовірності інформації, що повідомляється опитуваною особою;
 2. отримання від опитуваної особи фактичних даних, які мають значення для своєчасного проведення необхідних, для успішного проведення розслідування, заходів;
 3. виявлення причетності опитуваної особи до протиправним діянням, які тільки готуються, здійснюються або вже скоєні;
 4. звуження кола осіб, які потрапили в коло підозрюваних, при розслідуванні події.

Перевірка персоналу методом психозондування

MIND READER NEW

При прийомі на роботу нового персоналу варто звернути увагу на ставлення людини до певних факторів. Для виявлення різноманітних схильностей і намірів дуже зручно використовувати метод псіхозондірованія. Найбільш поширені фактори, ставлення до яких важливо визначить роботодавцю, це: надійність і лояльність майбутнього співробітника; ставлення його до конкурентам; схильність його до шкідливих звичок, наприклад, алкоголю, наркотиків, паління; деструктивні нахили і їх мотиви; ризики суїциду і так далі.

Псіхозондування, як спосіб, характеризується тим, що людська свідомість не бере участі в опитуванні, хоча опитуваний знаходиться в свідомості і не спить. Людина просто не знає і не може знати, про що його запитують, адже він знаходиться в зміненому стані свідомості. При цьому він знаходиться один на один з комп'ютером.

Наша компанія пропонує провести псіхозондірованіе за таким методом: комп'ютерний метод психосемантического аналізу, який працює за допомогою псіхозонда - комплексу «Mind Reader» .Цей психосемантический аналізатор працює за таким принципом: фрази, які заздалегідь заготовив фахівець, дуже швидко виводяться на монітор, після чого показуються цифри, як би накладаючись на основний стимул. При цьому апарат реєструє час реакції з моменту появи питання до моменту натискання на кнопку.

Опитуваний не знає, що відповідає на якісь питання, але, тим часом, мозок фіксує інформацію, приховану за цифрами, і реагує на неї незалежно від бажання і волі людини. З цього випливає висновок - кандидат не може підготуватися до такого тесту, і, відповідно, збрехати про свої наміри.

На різні стимули мозок людини реагує по-різному. На більш важливі - він реагує більш бурхливо, на менш важливі - менш бурхливо. Точніше реагує підсвідомість, минаючи свідомість. Саме це і допомагає отримати чесні та несфальшованих дані про опитуваним людині. Програма-псіхозонд дозволяє отримані результати перетворити в читабельний звіт, який коментується фахівцем і передається замовнику.

Географія надання послуг

Наша компанія проводить перевірки на поліграфі по всій території України, крім областей, де проходить зона АТО. Крім того, можемо виїжджати для перевірок в країни ближнього зарубіжжя, такі як: Білорусія, Молдова, Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Грузія. Головний фактор при прийнятті рішення про виїзд полягає в тому, щоб персонал, який необхідно перевірити, вільно розмовляв російською або українською мовами.

Важливою умовою в організації виїзних перевірок, є забезпечення компанією-замовником умов для проведення тестувань, на додаток до оплати вартості самих послуг:

 • оплата трансферу фахівця в місце проведення перевірок (туди і назад)
 • оплата проживання фахівця на період, необхідний для проведення тестувань
 • оплата добових для підтримки життєдіяльності фахівця
 • забезпечення умов для проведення тестувань, згідно вимог до перевірок на поліграфі - безшумне, ізольоване приміщення, з контролем доступу (обговорюємо додатково)
 • наявність доступу до мережі інтернет.

Кожен виїзд фахівця узгоджується і обговорюється додатково, в період підготовки до перевірок, оплачується компанією-замовником перед початком відрядження.

Київ

м. Київ, вул. Кловський узвіз, 9/2, 1-й підїзд, 5 пов., оф. 13.

м. Кловская


м. Київ, вул. Червоноткацька, 42, оф. 308, 3 пов.

м. Чернігівська

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.


Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit.

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.


Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit.

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.


Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit.

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.


Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit.