Перевірка на детекторі брехні

НОВИНКА!

Для виявлення ставлення людини до певних ризиків, подій, особ чи дій, а також виявлення намірів та схильностей людини дуже зручно використовувати метод психозондування.

Детальніше...

Ми в соціальних мережах

Детектор брехні – КОМПАНІЯ "КАДРОВА БЕЗПЕКА" - ПЕРША СПЕЦІАЛІЗОВАНА КОМПАНІЯ З ВИЯВЛЕННЯ БРЕХНІ

 

 

Перевірка на детекторі брехні

Секрет успішного бізнесу в надійності його кадрів. Зведіть ризик шахрайства серед кандидатів, що претендують на вакантну посаду до нуля. Знешкодьте такі негативні явища в колективі, як підступність та брехня, ще в зародку. Дізнайтеся, що на серці в людини яка стоїть перед вами. Детектор брехні - єдиний спосіб дізнатися всю правду про ваших підлеглих та не замінний помічник у проведенні розслідування посадових порушень.

 

 

Проведення перевірки на поліграфі дозволить вам:

- Забезпечити проникнення до вашої компанії лише компетентних та надійних працівників. Перевірка на детекторі брехні дає достовірні данні без додаткових засобів та довідок з попереднього місця зайнятості.

- Отримати стовідсотково правдивої інформації про кандидата на посаду незважаючи на його слова. Адже часто люди воліють приховувати негативну інформацію про себе і діляться лише позитивними сторонами своєї діяльності. А іноді спеціально приховують деякі відомості про себе.

- Отримати змалювання психологічного портрету кандидата на посаду. Тестування на поліграфі дозволить розкрити минуле і з’ясувати мотиви працевлаштування саме у вашу фірму. Психологічний портрет особистості дозволяє розкрити сильні сторони, особисті якості співробітника, а також його приховані наміри.

- Підтвердити солідність компанії, що стежить за проникненням до колективу таких негативних явищ, як інтриги та підступи. А також захищена від потрапляння до лав своїх працівників сумнівних особистостей.

- Знизити ризик службового зловживання співробітниками, що знаходяться на керівних посадах.

Пам’ятайте, що будь-яке порушення легше попередити, ніж боротися з його наслідками. Тому багато компаній користуються періодичними перевірками на декторі брехні своїх співробітників. Це допомагає викрити потенційних порушників та є ефективним стимулюванням працівників до сумлінної праці. Детектор брехні ніколи не помиляється, тому в компаніях що регулярно користуються послугами поліграфолога, працівники намагаються не робити серйозних порушень. Адже вони неодмінно будуть викритті на негідній поведінці та негайно звільненні. Цей факт стримує спокусу перейти на бік конкурентів чи вчинити посадове порушення.

Перевірка на детекторі брехні є основним етапом при проведенні розслідування службових порушень. Серед яких найчастіше трапляються крадіжки, підробка документів, співпраця з конкуруючими організаціями та передання їм конфіденційної інформації.

Службові порушення такого характеру, зазвичай не вдається розкрити традиційними способами. Слідчі дії, через відсутність прямих доказів, не дають відповідей на поставленні запитання. Часто керівництво підприємства на якому відбувся конфлікт не бажає звертатися по допомогу у відповідні органи, не бажаючи розголошення інформації про інцидент та бюрократичної тяганини. Найкращим рішенням, з’ясувати причетність до порушення своїх працівників та міру їх вини, є перевірка на детекторі брехні.

Застосування поліграфа дозволить відновити довіру та врегулювати конфліктну ситуацію між співробітниками. Адже коли в колективі відбулась якась неприємна подія, невинні працівники самі зацікавленні у знятті підозр із своєї персони. Тому вони радо ідуть на такий крайній захід, як тестування на поліграфі, що дозволить знайти та знешкодити зловмисника. Таке тестування дозволить виявити всіх причетних до інциденту осіб та зніме нервову напругу в колективі.

З допомогою детектора брехні можна вирішити проблеми в особистому житті. Всі підозри щодо вашої другої половинки, такі як ревнощі та подружня зрада, легко підтвердити чи спростувати пройшовши перевірку на поліграфі.

Сімейне вогнище почало згасати через необґрунтовані підозри та сварки на цьому підґрунті? Тоді не варто і вагатися, влаштуйте перевірку своїх рідних та близьких осіб і дізнайтеся про їх істинне ставлення до вас.

Тестування на детекторі брехні є надзвичайно ефективним способом перевірити причетність своєї дитини до кримінального світу, вживання наркотиків та крадіжок домашнього майна.

 
© 2009 - 2014 ООО "КАДРОВАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ" Украина Киев, 02094 Красноткацкая 42, 308
044 351 16 00 | 063 351 16 00 | 066 351 16 00 | 097 351 16 00