Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

РІЧНИЦЯ HR Security - 10 років!

main image

Рівно 10 років тому, 22 червня 2010 році під керівництвом Рибальченко Олега Миколайовича була заснована компанія «Кадрова безпека». Національний бізнес-рейтинг вручив компанії HR-Security Міжнародний сертифікат LEADER OF THE BRANCH 2016 і 2018. На сьогодні в нашій команді працює 5 експертів-поліграфологів, кожен з них щасливий бути реалізованим в надзвичайно цікавій професії і приносити відчутну користь українським підприємцям. Приємно спостерігати РЕЗУЛЬТАТ клієнтів: вирішення їхніх проблем і нагальних питань з нашою допомогою, зростання і розвиток. Успіх наших клієнтів - це і наш успіх!

Директором компанії з 04.02.2020 р. призначений Євген Красюк. Хочемо висловити подяку Олегу Миколайовичу за створену базу і високий рівень якості перевірок! Продовжуємо розвивати компанію і дотримуємося тієї високої планки, яку Ви задали! 

  • Компанія «Кадрова безпека» HR-Security протестувала на поліграфі більше 12 тисяч чоловік, в тому числі - близько 3 тис. перевірок по ТОП-посадам, 1,5 тис. розслідувань.
  • Збитки наших постійних клієнтів при регулярних перевірках співробітників знижуються на 30-70%.
  • Ми розслідували справи на більш ніж $ 5 000 000.
  • Працює 2 спеціалізованих центри поліграфних тестувань в Києві.

Дякуємо клієнтам за їх вибір та довіру!

На фото: Соколов В. В., Кушнір А. Г., Кувшинов Д. А., Рибальченко О. Н., Красюк Е. А., Кузьменко А. Н.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.