Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Перевірка на поліграфі в Києві

поліграф допоможе вам:
1
BACKGROUND CHECK - перевірка репутації

Ви Компанія, яка замислилась питанням – а хто ж ці люди насправді, яких ми набираємо до команди? Яка їхня репутація, наскільки вони благонадійні? Їхня репутація відповідає нашим корпоративним стандартам?

Перевірка даних, що надаються кандидатами/співробітниками за допомогою доступних джерел інформації, збір рекомендацій по попередніх місцях роботи - допоможе Вам краще дізнатися про команду!!

2
Працюємо
на Lafayette Instrument's

Використовуємо в своїй роботі надійні апарати поліграфа – американського виробництва - Lafayette Instrument's, які довели свою ефективність та безперебійність на практиці

Завантажити презентацію

3
Відібрати
надійних кандидатів

Перевірка HR-screening стандарт розкриє - чи були ризики в кар'єрі (background) вашого кандидата, якщо були, то які і як часто.тестування – попередять шахрайські дії в майбутньому.

4
Перевірити
благонадійність і лояльність персоналу

Дізнайтеся більше про дії Ваших співробітників - хто надається до і лояльний до Вас, у кого в діях є ризики і чи є підстави для сумнівів в лояльності

5
Оперативно
виявити причетних осіб

Сталася негативна подія (крадіжка, слив, підозра в відкатах) або надзвичайна ситуація - якісна підготовка і спеціальна перевірка оперативно виявить учасників.

6
Забезпечити
кадрову безпеку

Отримана інформація щодо кандидатів на вакансії і співробітникам, дозволить приймати раціональні, виважені рішення. Допоможе не пустити ризикових кандидатів в Вашу команду, забезпечить благонадійний і безпечний клімат в колективі.

7
Налагодити
прибутковий і успішний бізнес

Відбір надійних кандидатів і робота з благонадійними, лояльними до Вашої компанії співробітниками, націленими на результат - основа для успішної діяльності будь-якого бізнесу.

ПЕРЕЛІК НАДАВАЄМИХ ПОСЛУГ - НАПРЯМКИ І ПІДВИДИ

Перевірка перед працевлаштуванням

Перевірка перед працевлаштуванням - базова посада

(HR-SECURITY STANDART)

Цей тип перевірки на поліграфі застосовується Роботодавцями на фінальній стадії процесу підбору та відбору кандидатів на відкриті вакансії - для тих людей, які успішно пройшли всі етапи працевлаштування до Вас у компанію, ще жодного дня не працювали у Вас. Перевірку кандидата проводимо на наявність ризикових дій у бекграунді, можливу причетність до отримання нелегального доходу, до крадіжок, наявність ризикових зв'язків та дружніх відносин з криміналом, наявність шкідливих звичок – згідно з переліком тем із HR-SECURITY STANDART.

2500 грн / 1 людина

Перевірка перед працевлаштуванням лінійний керівник

(HR-SECURITY STANDART)

Ця перевірка на поліграфі застосовується для ситуацій, коли кандидат претендує на керівну позицію базового рівня. Такі люди, як правило, вже накопичили досвід роботи, у них багатший службовий бекграунд, ніж у пересічних співробітників. Тому, для його обговорення та перевірки ризикових тем згідно з HR-SECURITY STANDART необхідно приділити більше часу та уваги поліграфолога.

Роботодавця дуже цікавить - наскільки цьому кандидату можна довіряти, чи є ризики, які завадять йому успішно впоратись на новій посаді.

2800 грн / 1 людина

Перевірка керівника середньої ланки

(HR-SECURITY STANDART)

Коли кандидат претендує на посаду рівня – Директора Департаменту, Управління, Макро-Регіону, профільного заступника – то в цьому випадку перевірка на поліграфі є особливо важливою та необхідною для підтвердження благонадійності та відкритості претендента.

Крім того, згідно з HR-SECURITY-STANDART, можуть перевірятися отримані рекомендації, особлива інформація, яка є у Компанії, питання, які розкривають ставлення до співробітників (конфлікти, мобінг та інше).

Головне завдання – звести можливі помилки у прийнятті рішення до “0”.

3300 грн / 1 людина

Перевірка перед працевлаштуванням ТОП- менеджера

(HR-SECURITY STANDART)

Кандидат на ТОП-позицію, найчастіше, дуже досвідчений, з багатим життєвим та професійним бекграундом, який встиг попрацювати в різних компаніях, на різних позиціях, можливо, в різних країнах. Нерідко перевірка доповнюється перевіркою відгуків, зібраною Роботодавцем інформації, багато що вимагає окремого обговорення та повторної перевірки.

В результаті, Власник отримує докладний письмовий висновок з достовірною та значущою інформацією, що доповнює загальну картину про кандидата, який допоможе у прийнятті фінального рішення.

3900 грн / 1 людина

Перевірка по типу PRO - із застосуванням проф. питань

(на додаток до HR-SECURITY STANDART)

Коли переліку ризикових тем згідно з HR-SECURITY STANDART - недостатньо і Керівники хочуть знати про те, як кандидат виконував свої функціональні обов'язки в інших компаніях, чи допускалися профільні службові порушення, чи порушувалися інструкції, які залишилися непоміченими і завдали шкоди компанії.

У PRO враховуються професійні ризики. Актуально для таких посад, як - особиста охорона, юрист по роботі з нерухомістю, корпоративними правами, касир у Банку, менеджери по роботі з великими клієнтами та інші

3000 грн / 1 людина

ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ПЕРСОНАЛУ

Перевірка за типом PRO - для няні

(на додаток до HR-SECURITY STANDART)

Няня – це головна людина для дітей, батьки новій людині довіряють найцінніше – дітей, бути з ними щодня, з ранку та до ночі, особливо якщо це немовлята. Таку роботу зможе якісно виконувати не кожен кандидат, вимоги дуже високі.

Батьки хочуть дізнатися про майбутню няню більше інформації. Крім ризикових тем згідно HR-SECURITY STANDART - обов'язково застосовуються ПРО-теми, такі як ставлення до дітей, використання у вихованні тілесні, фізичні покарання, жорстоке поводження та інші значущі питання.

3300 грн / 1 людина

Перевірка за типом PRO - для особистого водія

(на додаток до HR-SECURITY STANDART)

Особистий водій - це не просто співробітник, це особистий помічник, довірена особа, яка може проводити з Керівником по 15-18 годин на добу, дехто навіть проживає разом із сім'єю Роботодавця. Вкрай важлива і відповідальна посада. Вимоги до претендентів завжди високі.

Вибагливого майбутнього Роботодавця, поряд зі стандартними темами, цікавить - чи були порушення правил дорожнього руху, як часто, чи привласнював кошти на ремонт авто, обслуговування, купівлі ПММ та інше.

3300 грн / 1 людина

Перевірка за типом PRO - для кухаря

(на додаток до HR-SECURITY STANDART)

Кухар – це найчастіше, багатогранна та нестандартна особистість. Головна людина на кухні, яка своїми стравами та десертами може створити атмосферу фешенебельного ресторану, не виходячи з дому.

Роботодавці вимогливі, поряд зі стандартними темами, прагнуть більше дізнатися про нового співробітника, чи дотримується вимог при приготуванні страв, чи використовує тільки якісні продукти, чи має відношення до крадіжок на кухні - продукти, інвентар, бюджет на закупівлі та багато іншого.

3300 грн / 1 людина

Перевірка за типом PRO - для хатньої робітниці

Хатня робітниця - це одна з основних посад у сім'ї (будинку), яка допомагає господарям створювати затишок та приємну атмосферу для життя. Перевірка на поліграфі включає як ризикові теми, згідно HR-SECURITY STANDART, так і ПРО-питання, які краще розкривають кандидата перед майбутнім Роботодавцем.

Розкриття таких тем, як ставлення до крадіжок, до приводу в будинок сторонніх осіб, присвоєння речей Роботодавця та інші важливі питання, допомагають відразу більше дізнатись про нового співробітника та побудувати з ним прозорі та довірчі відносини.

3300 грн / 1 людина

Поліграфний аудит - планові перевірки чинних співробітників

Перевірка причетності до ризикових дій

Власники бізнесу завжди хочуть знати, як насправді працюють їхні співробітники, хто приносить користь Компанії, розвиває її та створює цінність, а хто навпаки – займається ризиковими діями, завдає шкоди, систематично порушує інструкції, допускає недбале ставлення до своїх функціональних обов'язків.

Якщо ж у Вас є інформація, що хтось із співробітників завдає компанії втрат та шкоди – можливо причетний до відкатів, крадіжок, зливу бази клієнтів – планові перевірки допоможуть розібратися в цьому питанні.

3300 грн / 1 людина

Профілактичні перевірки персоналу

Після того, як Керівництву вдалося навести лад у компанії чи окремому підрозділі, у багатьох виникає питання – як зробити так, щоби далі ризикові дії, порушення, одним словом втрати від дій співробітників більше не повторювалися?

Систематичні профілактичні перевірки персоналу (1 раз на 6, 9, 12 міс.), хто працює у критично важливих підрозділах, наприклад, підрозділи Закупівлі, Фінанси та Бухгалтерія, Логістика, Склад, Продажі та інші, допоможуть суттєво знизити порушення та втрати, посилити дисципліну.

3300 грн / 1 людина

Перевірка перед підвищенням на посаді

Зростання кар'єрними сходами - це бажання амбітних співробітників, хто починає свій шлях з лінійного підрозділу, мріють перевестися в центральний офіс або активніші юніти.

Нова посада – це більше повноважень, можливостей у досягненні інших результатів. При цьому це і нові можливості завдати шкоди/збитків компанії, ризикові співробітники можуть використати її для реалізації корисливих цілей.

Перевірка – дозволяє Керівництву мотивувати саме тих співробітників, хто гідний та принесе компанії розвиток та результат.

3300 грн / 1 людина

Перевірка після завершення випробувального терміну

Застосовується така методика найму – кандидата приймають у штат, надають ресурси, доступи до системи, дають можливість себе проявити протягом 1-3 місяців. Після закінчення цього терміну, Керівництво приймає рішення щодо ефективності та цінності даного співробітника. На цьому етапі виникає потреба в перевірці - побачити людину з усіх боків і прийняти обгрунтоване, зважене рішення.

Особливість перевірки в тому, що перевіряємо відношення до ризикових дій, як на попередніх роботах, так і на поточному місці роботи.

3300 грн / 1 людина

Перевірка перед перед звільненням з посади

У кожній компанії є критично важливі підрозділи та посади, які мають широкі доступи до ресурсів бізнесу – як матеріальних, так і доступу до Конфіденційної інформації (КІ).

Поширено практику підписання договорів про нерозголошення КІ (так званий NDA). І коли співробітник, який займав подібну позицію, прийняв рішення йти з компанії з будь-яких причин, то у багатьох Керівників є потреба переконатися, що після звільнення колеги, у Компанії не настануть негативні наслідки, бізнес не зазнає втрат.

3300 грн / 1 людина

Розслідування за фактом/ситуацією

Розслідування за фактом / ситуацією

У Вас сталася ризикова ситуація - крадіжка ТМЦ, коштів, злив конфіденційної інформації, є ознаки отримання відкатів, промислове шкідництво або виявлено інші негативні вчинки. Або ж у Вас виникли підозри, що до таких дій мають відношення співробітники Вашого колективу.

Перевірка на поліграфі допоможе Вам отримати більше інформації, дізнатися, хто може бути причетним, розкрити деталі та допомогти розібратися в інциденті.

4000 грн / 1 людина

BACKGROUND CHECK - Перевірка по реєстрам

BACKGROUND CHECK - Перевірка по реєстрам, перевірка наданих даних за доступними джерелами інформації

Background check або "Pre-Employment Screening" - перевірка перед прийомом на роботу. Головна перевага цього методу в тому, що верифікація даних про людину, може проводитися без безпосередньої участі кандидата.

  • Перевіряється інформація, надана кандидатом, за такими напрямками, як:
  • - за доступними реєстрами/базами даних;
  • - збір інформації за попередніми місцями роботи, за період 5-10 років роботи;
  • - перевірка ділової репутації та активності у соціальних мережах;
  • - афілійованість;
  • - наявність рухомого та нерухомого майна;
от 2300 грн / 1 людина
13
років на ринку
17075
перевiрено людей за перiод роботи
3211
перевiрено людей по розслiдуванням
1589
перевiрено ТОП менеджерiв
2
спеціалізованих центри
Чому вибирають hr-security
advantages icon
Більше 8 років успішно
допомагаємо бізнесу
Наші клієнти в 97% випадків
звертаються повторно.
advantages icon
З нами наймають
благонадійних людей
Перевірили більше 9400 чоловік
по різних видах перевірок
від касирів до ТОП-менеджерів
advantages icon
7 досвідчених
поліграфологів в штаті
Тільки сертифіковані
професіонали
, члени Колегії
поліграфологів України
.
advantages icon
Всі відповіді на питання
за 1 перевірку
Гарантоване отримання всієї
докладної і конкретної
інформації за 1 перевірку.
advantages icon
Перевірка
в зручному місці
Ми виконуємо тестування в будь-якій
точці України
. У Києві є два
офіси, на лівому і правому березі.
advantages icon
Висновок
в той же день
Ви отримаєте висновки
з трудовим і плановим перевіркам
у той же день.
Наші клієнти
Агентство з
підбору персоналу
Броварський Алюмінієвий Завод
Працюємо з компанією HR-Security більше 2-х років. Дякую за професійну допомогу в підборі кандидатів! Постійно звертаємось за послугами при прийнятті рішень по персоналу
review image
Lapin House
lapinhouse.com
Висловлюємо подяку фахівцям компанії ТОВ «КАДРОВА БЕЗПЕКА» за якісний підхід і професіоналізм. Для нашої організації питання кадрової безпеки вкрай важливі, тому що працюємо у фінансовій сфері. Тестування на поліграфі використовуємо регулярно, особливо при прийнятті рішення про прийом на роботу нових співробітників. За більш, ніж 5 років роботи з ТОВ «КАДРОВА БЕЗПЕКА» повністю задоволені якістю, оперативністю й ефективністю рішення наших питань.
review image
АСВІО БАНК
asviobank.ua
З компанією ТОВ «Кадрова Безпека» працюємо більше 5 років, замовляємо різні перевірки персоналу, як перед працевлаштуванням, так і для працюючих співробітників. Професійні фахівці, інформацію надають докладно та добре, розкривають необхідні для нас питання. Допомогають вирішити всі завдання, з якими до них звертаэмось. Наданням послуг та консультацій задоволені»
review image
Бiпер Україна
Я радий нашій співпраці. Нас все влаштовує по роботі з HR-Security.
review image
Alumeta Group
//alumeta.com/ru
Відгуки про нас
Наші нагороди
Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.
Подпишіть мене на розсилку