Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Галузеві ризики - практика HR-security

Представляємо вам аналітичну інформацію за результатами проведених перевірок за період 2016-2017гг. від HR-SECURITY.
Домашній персонал
Виробництво
Охоронний сектор
Надіслати заявку на свою сферу діяльності

Практика проведення перевірок на поліграфі компанією Кадрова Безпека (HR-SECURITY) починаючи з 2010р., Ґрунтується на багаторічному практичному досвіді і методичних знаннях і навичках експертів-поліграфологів. Команда HR-SECURITY зібрала досвід у виявленні ризиків від дій співробітників компаній різних сфер і масштабів бізнесу, в залежності від рівня посади - як лінійного персоналу, так і на керівних позиціях.

Яка природа здійснення ризикових дій співробітниками!?

Ще в 1950-х американський соціолог-кримінолог Дональд Р. Кресси ввів поняття «трикутник шахрайства» (fraud triangle). За Кресси, вчинення ризикового події (шахрайства) виникає тоді, коли виконуються одночасно три умови:

 • об'єктивна або необ'єктивна фінансова необхідність
  (Присутні стимули, які підштовхують людину до шахрайства, такі як, борги, різні залежності, великі фінансові проблеми в родині, нелояльное відношення до керівництва або компанії в цілому і т.д.)
 • наявність можливості скоєння злочину
  (У співробітника є доступ до ресурсів бізнесу (грошові і товарно-матеріальні цінності, продукція, комерційна і конфіденційна інформація і інше). У підсумку, співробітник розуміє, що у нього є можливість для реалізації шахрайства, особливо, коли рівень контролю низький або практично відсутній. < / li>
 • самовиправдання
  - відповідає на питання, чому людина вчинила те чи інше протиправне діяння (коли людина може виправдати свій негідний вчинок).

Володіючи інформацією - які ризики від дій персоналу найбільш поширені в компаніях, в залежності від сфер бізнесу, які порушення найчастіше зустрічаються, які рідше, роботодавцям набагато легше і прозоріше приймати рішення в таких напрямках:

 • вибір найбільш підходящого і надійного кандидата на вакансію, на які ризики і порушення необхідно звернути особливу увагу, які взяти до уваги, які, можливо, просто врахувати.
 • які ризики врахувати при вибудовуванні системи контролю та мотивації персоналу, підвищення лояльності
 • профілактика і попередження порушень, заохочення благонадійною і лояльної атмосфери всередині колективу.
Замовити зворотний дзвінок
Записатися на безкоштовну консультацію по виявленню "ризиків"