Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Дослідження ACFE щодо шахрайства в 2016 році. Загальні дані

main image

Основні тези дослідження Асоціації сертифікованих фахівців з розслідування розкрадань (ACFE) щодо махінацій і шахрайства серед персоналу компаній в 2016 році:

·     Середньостатистична організація втрачає мінімум 5% своїх річних доходів в результаті шахрайства.

·     Загальна сума фінансових втрат, причиною яких стали випадки шахрайства в компаніях, перевищила $ 6,3 млрд. з середнім показником втрат на один випадок – $ 2,7 млн.

·     Середня сума втрат становила $ 150 000, а в 23.2% випадків – $ 1 млн. і більше.

·     Чим довше тривав період махінацій, тим серйознішим був фінансовий збиток від неї. Середній період тривалості махінацій склав 18 місяців, при цьому втрати зростали пропорційно збільшенню цього періоду. В кінцевому підсумку ті схеми, які тривали більше 5 років, спричинили втрати в розмірі $ 850. 000.

·     2/3 випадків, про які стало відомо, торкнулися закритих (середній збиток – $ 180. 000) або відкритих акціонерних товариств (середній збиток – $ 178 000).

·     З усіх випадків, в яких постраждала держава, ті порушення, які трапилися на національному рівні, приносили середній збиток в розмірі $ 194 000. Для порівняння, порушення на регіональному рівні – $ 100 000, а на місцевих підприємствах – $ 80 000.

·     Середній збиток, який понесли невеликі організації (зі штатом співробітників менше 100 чоловік) був такий же, як і в великих організаціях (зі штатом співробітників більше 10,000 чоловік). Очевидно, що середня сума збитку, має набагато більш серйозний вплив на невеликі організації, ніж на великі.

·     Банківські та фінансові послуги, державні та місцеві органи управління, а також галузі обробної промисловості, стали секторами, де випадки шахрайства зустрічаються найбільш часто.

·    Хоча в гірничодобувній галузі та оптовій торгівлі спостерігалося менше випадків, ніж з-поміж інших досліджуваних напрямків, проте в цих галузях було виявлено найбільші суми середніх втрат в розмірі $ 500 000 і $ 450 000 відповідно.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.