Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Поліграф в Центральній і Східній Європі після 1990 року

main image

В червні 2017 року представники Колегії поліграфологів України взяли участь у Міжнародній конференції «Поліграф в Центральній і Східній Європі після 1990 року», що відбулася за підтримки Краківської Академії ім. Анджея Фріча Моджевcького та особисто професора Яна Відацкі у місті Кракові (Польща).

Окрім представників з України, в конференції також прийняли участь поліграфологи та спеціалісти споріднених галузей знань (юристи, криміналісти та ін.) з Польщі, Америки, Казахстану, Азербайджану, Білорусі, Росії та Литви.

Загальне фото учасників конференції

Окремий випадок розслідування вбивства у власній практиці розглянув директор компанії «Кадрова безпека», експерт-поліграфолог Олег Рибальченко, де представив на розсуд колегам власний підхід у виборі методів тестування та аналізу отриманих даних, враховуючі особливості справи. Успішність і дієвість власних методичних розробок автор підтверджує багаторічною практикою і чисельними успішними результатами своєї діяльності. У другій частині доповіді Олег навів приклади використання показників каналу КГР для ефективного виявлення протидії перевірці на поліграфі.

По закінченню конференції, завдяки організаторам, гості мали можливість відвідати історичні пам’ятки міста Кракова, ознайомитися з культурними осередками польського краю, поспілкуватися з колегами в невимушеній обстановці. На конференції зустрілися фахівці, які знають один одного вже не перший рік завдяки заходам в Києві, Астані, Алмати, Мінську, Чикаго і в Кракові. Зусиллями господарів заходу вдалося досягти високого рівня організації та плідної співпраці між його учасниками.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.