Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Авторський матеріал

main image

Господар підприємства зі сфери послуг звернувся до нас, щоб провести приватне розслідування. Ситуація, яка неодноразово повторювалася, загрожувала репутації компанії і чесному імені власника: у іноземного клієнта пропали гроші. Як це могло статися, якщо вони перебували під охороною, та ще й в сейфі з особистим ключем?

В іншому подібному випадку, господар виявив зайву лояльність і діяв за принципом «не спійманий - не злодій», але при повторному інциденті, стало ясно, що в компанії шахрай. Діяти потрібно негайно. Приватне розслідування - єдиний метод вивести товаришів по службі на чисту воду.

Напередодні перевірки, керівництво провело збори з персоналом. Співробітники одноголосно вирішили пройти тестування на поліграфі за фактом крадіжки. Їм теж хотілося скоріше розібратися в ситуації, абсолютно все висловили добровільну згоду на перевірку і готові підписати відповідну заяву.

Коли прийшов замовник і попросив розібратися в ситуації, ми визначили, хто працював в той період часу, коли сталася крадіжка, хто з персоналу мав доступ до номера, до сейфа і можливість санкціоновано або несанкціоновано його розкрити. Коло підозрюваних звузився до двох охоронців і двох осіб зі сфери обслуговування, які найвірогідніше могли скоїти крадіжку, які мали доступ до номера, в якому зникли гроші. Чому охоронці? Тому, що у них є ключ від сейфа. Перевіривши першу групу осіб, висновок був однозначним - люди непричетні до події. Вони не володіли точною інформацією з приводу дат і обставин крадіжки, не плуталися у відповідях. За свідченнями поліграфа не давали неправдивих відомостей, не знали де, в момент зникнення, знаходилися гроші, не перебували в змові і нікого не підкуповували. І керівництво, і слідчі зробили висновок: опитані люди невинні.

В ході розслідування, тестування на поліграфі повинен був пройти ще один співробітник підприємства. Але людина стала завзято протестувати і стверджувати, що такі перевірки протизаконні. Це і послужило першим сигналом його прямого причастя до зникнення грошей. Не встиг він відмовитися від тестування, як тут же звільнився, не допрацював навіть до кінця місяця. Він не забрав свої документи і не звертався в бухгалтерію для отримання зарплати за відпрацьовані дні.

Пізніше, замовник вирішив перевірити ще одного товариша по службі, щоб максимально звузити коло. Співробітник погодився пройти тестування. Висновок поліграфолога був також однозначним - співробітник не причетний до події.

Таким чином, звільнився співробітник тільки підтвердив свою винність. Замовник був радий позбутися шахрая в своїй компанії.

З тих пір, злодійство не повторювалося. Ось так, завдяки вчасно проведеним розслідування на поліграфі, вдалося викорінити шахраїв з компанії, відновити довіру клієнтів і уберегти підприємство від можливої ​​кризи.

Ви впевнені в тому, що у Вашій компанії немає шахраїв? Якщо відповідь негативна - дійте негайно, адже на кону стоїть благополуччя Вашого підприємства.

Ми знаємо про тестування на поліграфі все, і з задоволенням відповімо на Ваші запитання.

Звертайтеся:

www.hr-security.ua

+38(044)351-1600