Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Євген Красюк - спікер на VIII Міжнародній Конференції

main image

9 вересня 2021 в м. Київ в Mercury Congress Center відразу в двох форматах, онлайн і офлайн, відбулася VIII Міжнародна Конференція «ANTI-FRAUD В ЦИФРОВОМУ СВІТІ». На заході практики ділилися своїми знаннями та напрацюваннями в самих різних областях корпоративної безпеки, пов'язані з антіфрод технологіями та особливостями діджіталізаціі багатьох процесів в бізнесі.

Одним із спікерів конференції був директор HR-Security Євген Красюк з темою "Кадрова безпека в компанії: дієві методики в роботі з персоналом".

Євген Красюк, директор HR-Security, член АПКБУ, со-глава комітету поліграфологів під час його виступу на конференції

Коротко про ключові моменти з промови Євгена Красюка:

● 10% людей ЗАВЖДИ завдають шкоди роботодавцям, 10% людей ніколи не вчинять ризикову дію по своїй волі, а 80% можуть її вчинити, якщо спрацює "трикутник шахрайства".

● Трикутник шахрайства - це класичне поєднання ознак у людини, яка здійснює ризикову дію (не завжди це злочин). Для її здійснення має в одній точці зійтися: мотив - навіщо, тиск або можливість, і виправдання, тобто як сама людина собі пояснює навіщо вона це робить.

● Є два варіанти перевірити чи здійснювала людина колись ризикові дії на роботі:

класичний з ретельним розслідуванням, збором інформації, перевірками за реєстрами, тобто коли проводять пошук слідів дій людини;

цифровий, тобто співбесіда з первинним джерелом інформації (перевіряємим) з використанням поліграфа.

● Про те, які теми можемо перевірити з минулого людини за допомогою детектора брехні читайте тут.

● Були також представлені кейси з практики компанії HR-Security і ТОП-10 найбільш характерних ризикових дій, властивих IT-фахівцям.

Виступ Євгена Красюка як цікавий відзначили багато слухачів за допомогою оплесків.

Юрій Когут, директор і власник компанії SIDCON, вручив Євгенові Красюку методичку "Кібер-тероризм та інформаційна безпека держави"

На конференції в рамках панельної дискусії виступав Іван Анатолійович Герасимович, голова Правління АПКБУ. Він представив антіфрод практику і кейси.

На фото зліва Іван Анатолійович Герасимович, голова Правління АПКБУ, директор з ризиків і безпеки ПрАТ "Смарт-Холдинг", генерал-майор СБУ в запасі, і справа Євген Красюк, член АПКБУ, со-глава комітету поліграфологів і директор компанії HR-Security

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.