Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

HR-Security визнано лідером галузі перевірки персоналу

main image

23 серпня 2017 року відбулась Міжнародна бізнес-конференція та Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів. У зустрічі взяли участь більше ста власників бізнесу, керівників та кращих працівників підприємств із різних куточків України, Грузії та Казахстану.

В рамка конференції Національний бізнес-рейтинг вручив компанії HR-Security Міжнародний сертифікат LEADER OF THE BRANCH 2016. Рейтинг було сформовано за результатами комплексної системи оцінки діяльності підприємств.

Така нагорода, як «Лідер року в галузі» вручається компаніям на підтвердження їхньої високої позиції в галузевому рейтингу на основі аналізу фінансово-економічних показників.

В основі рейтингу — офіційні статистичні дані, які ранжуються за визначеним алгоритмом і отримують об’єктивні оцінки. Це виключає суб'єктивність оцінки діяльності підприємств, та вплив на результат зацікавлених сторін.

Для побудови рейтингів використовується більше 50 критеріїв класифікації, що відображають окремі сторони діяльності підприємства (прибутковість, ліквідність, платоспроможність, динаміку) або його роботу в цілому (обсяг операцій, надійність). А використовувані методи дозволяють враховувати особливості діяльності організацій різних розмірів, форм власності, галузей та регіонів.

«Отримана нагорода класу «Лідер року» є яскравим підтвердженням статусу компанії HR-Security, а також того, що колектив працює активно і рухається в правильному напрямку. Хочемо висловити окрему подяку нашим партнерам і клієнтам за надану довіру», – прокоментував отриману нагороду директор компанії Рибальченко Олег Миколайович.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.