Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

III Конференція «Корпоративна безпека»

main image

8 листопада 2018 року відбулася III Конференція «Корпоративна безпека», організована Sayenko Kharenko спільно з Американською торговою палатою в Україні та за підтримки АПКБУ.

Участь в конференції взяли власники бізнесу, члени наглядових рад, члени рад директорів, керівники окремих підрозділів холдингів і корпорацій, служб безпеки та юридичних департаментів, представники силових відомств. Були запрошені представники іноземних посольств (США, Франції, Бельгії, Німеччини і т.д.), представництв міжнародних організацій, профільних міжнародних асоціацій безпеки (ASIS, GSA і т.д.)

Учасники конференції знайшли відповіді на важливі питання: як захищати бізнес в сучасних умовах, чи ефективні правоохоронні органи в захист інвестицій від рейдерської діяльності, як впливає стан злочинності в Україні на інвестиційну привабливість, стандарти ASIS і як протистояти кібератакам.

Наша компанія в особі керівника проекту Євгена Красюка взяла участь в обговоренні ролі та ефективності поліграфа в побудові ефективного корпоративного захисту.

Також, керівнику проекту офіційно вручили Свідоцтво члена Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки України.

Компанія HR-Security продовжує свій професійний розвиток - тепер рівень послуг і якість корпоративної безпеки стане ще кращим.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.