Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Використання поліграфу в різних країнах світу

main image

Станом на 2009 рік в світі налічується 59 держав, що використовують перевірки на поліграфі. Тільки в США щорічно проводиться декілька мільйонів подібних перевірок.

У деяких країнах, наприклад в США, Японії, Канаді, Ізраїлі, Південній Кореї, Польщі, Туреччини, докази, отримані за допомогою перевірки на поліграфі, можуть бути представлені в суді.

В цілому, за оцінкою провідних американських фахівців у галузі використання поліграфа, до весни 2009 р склалася наступна ситуація: «значні можливості (щодо застосування поліграфа. - Авт.) Існують в Боснії (6 операторів поліграфа), Канаді (120), Хорватії ( 8), Сальвадорі (28), Індії (7), Ізраїлі (60), Японії (100), Південній Кореї (45), Мексиці (25), Польщі (15), Румунії (7), Сербії (5), Словенії (5), Південній Африці (20), Тайвані (20) і Туреччини (100) ».

Перевірки на поліграфі, крім названих країн, проводяться також в Австралії, Болівії, Угорщини, Гайані, Гватемалі, Німеччини, Гондурасі, Індонезії, Йорданії, Іспанії, Італії, Кенії, КНР, Колумбії, Кувейті, Лівані, Марокко, Молдові, Нігерії, Пакистані , Панамі, Франції, Ямайці та, як свідчать ті ж експерти, зараз налічується «57 держав, які використовують поліграф, що становить 25% країн світу».

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.