Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

IV Міжнародний Форум по захисту бізнесу

main image

16.05.2019 в Києві, в готелі Прем'єр-Палас пройшов IV Міжнародний Форум по захисту бізнесу, де від компанії HR-SECURITY взяв участь керівник проекту Євген Красюк. На форумі проходили сесії з питань захисту бізнесу від тиску державних контролюючих органів, захисту від рейдерства, розглядалися питання протидії інсайдерству, кіберзагрозам. 

Зокрема, на Форумі з доповідями виступили: Олена Сукманова, перший заступник міністра юстиції України, Станіслав Коваленко, офіцер із захисту даних авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», Данило Глоба, заступник директора з юридичних питань YouControl, Сергій Нікітченко, заступник начальника служби безпеки - начальник відділу внутрішньої і інформаційної безпеки корпорації «Біосфера» і багато інших.

Основні тези і висновок за підсумками цього прекрасного івенту:
1. Кожна компанія і власник в першу чергу повинні подбати про свою безпеку самостійно. Держава не зможе оперативно "прилетіти, як бетмен" і врятувати.
2. Одне з кращих зброї проти нападу - це публічність, активність. Тому, нарощуйте Ваші аудиторії в соціальних мережах, спілкуйтеся більше з журналістами та ЗМІ.
3. Знайте з ким працюєте, тому що рейдери і правоохоронці завжди, на початку, шукають інформатора зсередини, того, хто розповість їм заздалегідь всі секрети і інсайти.
У цьому питанні команда HR-SECURITY готова Вам допомогти - прокоментував Євген Красюк.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.