Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Конференція ПОО «Колегія поліграфологів України»

main image

02.10.2021г. в БЦ Кристал відбулась чергова конференція ПОО «Колегія поліграфологів України» в форматі семінару. На заході зібралися поліграфологи, як з комерційної сфери, так і з правоохоронних, силових органів.

Цікавими були доповіді колег по таким напрямкам, як:

Ігор Усіков  – експерт-поліграфолог, член Координаційної Ради Колегії, Голова Колегії поліграфологів України 2013-2016, генеральний директор ТОВ «Східноєвропейський центр кадрової безпеки»

«Післятестова бесіда і тема амністії для причетних»

 

Мотлях Олександр Іванович - експерт-поліграфолог, член Координаційної Ради Колегії, провідний науковий співробітник лабораторії з проблем досудового розслідування Навчально-наукового інституту № 1 Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України

- презентація підручника "Поліграфологія";

 

Зубовский Дмитро Сергійович - експерт-поліграфолог, психолог, член Колегії поліграфологів України

Дуже пізнавальною була доповідь колеги не тему -

«Асоціативний експеримент і його місце в історії розвитку методів виявлення прихованої інформації», з глибоким зануренням в історію і першопричини появи напрямки - оцінки достовірності інформації.

 

Лисенко Андрій Борисович - експерт-поліграфолог, керівник Департаменту "Поліграфологічна служба банку", АТ КБ «ПРИВАТБАНК», членство в Міжнародній Асоціації Професійних Поліграфологів (Дивізіон Американської поліграфологічних Асоціації), дійсне членство в Колегії поліграфологів України, член Координаційної ради Колегії

- Практичний досвід застосування Eyedetect + v.2 в комлпекс з поліграфом;

 

Гичка Сергій Сергійович - експерт-поліграфолог, член Колегії поліграфологів України

«Етапи проведення поліграфологічних досліджень федеральними поліграфологами в США», «Психологічна готовність особи до професійної діяльності як поліграфолога»;

Висловлюємо подяку керівництву Колегії та активістам за організацію заходу, за можливість почути нову інформацію, поділитися думками і почерпнути нові знання.

Вкрай важливо відзначити, що в цьому році ПОО «Колегія поліграфологів України» святкує 8-річчя з моменту заснування, бажаємо нашій організації процвітання, розвитку і нехай цифра 8 - символ нескінченності - допоможе Колегії жити вічно!

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.