Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

IV Конференція «Корпоративна безпека» в Україні

main image

6 листопада в готелі Хілтон в Києві пройшла масштабна всеукраїнська конференція з питань корпоративної безпеки. Організувала захід адвокатська компанія «Саєнко та Харенко», за підтримки Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ). У конференції взяли участь близько 400 профільних фахівців з різних сфер безпеки і представників бізнесу. Серед них були: власники компаній, члени наглядових рад і рад директорів, керівники окремих підрозділів холдингів і корпорацій, служб безпеки та юридичних департаментів, форензік- і комплаенс офіцери, представники силових відомств, представники дипкорпусу, делегації іноземних асоціацій, держслужбовці та народні депутати України.

k2

 

Конференція охопила всі актуальні теми корпоративної безпеки:

  • Корупція і безпека бізнесу.
  • СЕО та управління безпекою бізнесу.
  • Індустрія безпеки
  • Інновації та технології в сфері безпеки.

k3

Коментар керівника проекту «Корпоративна безпека» (hr-security.ua) Євгенія Красюка: «На самій конференції порушувалися різні теми зі сфери корпоративної безпеки. У тому числі побудова системи охорони роздрібних магазинів, вибудовування периметра. Було проведено інтерактивне опитування серед учасників на тему, які існують найбільш значущі ризики для бізнесу в Україні. На першому місці опинилися правоохоронні органи, на другому — персонал компанії. Особливо запам'ятався кейс компанії АШАН, у якій рейдери незаконним шляхом забрали ділянку землі, і тепер адвокатська компанія «Саєнко та Харенко» допомагає вирішити питання. З цього питання державні чиновники, які беруть участь на першій панелі конференції, толком не змогли відповісти, що робити і як АШАНу вирішити дану проблему».

k4

Порятунок українського бізнесу на сьогодні — справа рук самого бізнесу. Як дрібного, так середнього та великого. Правове поле і держава слабо захищають інтереси компаній, коли доходить до конкретного випадку. На кого сподіватися? Тільки на себе, на грамотних юристів і, звичайно, на профі-поліграфологів.

k5

Кожен власник бізнесу повинен думати про безпеку своєї компанії в першу чергу сам, піклуючись про профілактику ризиків завчасно. Важливо знати, що за люди претендують на місце в компанії, які потенційні ризики вони несуть. Для цього проводиться перевірка потенційних і вже працюючих співробітників компанії на поліграфі.

k6

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.