Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Кейс № 7. Крадіжка міді з будівельного майданчика

main image

На будівельному майданчику виявили пропажу 4 рулонів міді, загальною вартістю 180 тис. грн. Точну дату, коли була здійснена крадіжка, визначити не вдалося, її виявили в червні 2019 р. Керівники намагалися своїми силами виявити причетних осіб, але результату не досягли.

Після проведеної зустрічі з Замовником з'ясували всю ситуацію, конкретні особливості події, провели підготовку. Планували перевіряти 3 охоронців.

За підсумками перевірки 1-го співробітника однозначно дійшли висновку, що він причетний, також, були виявлені спроби протидії. При цьому, в ході тестування, підозрюваний відмовився визнати свою причетність. Але, виявлені значущі реакції на конкретні питання, поведінка підозрюваного і повідомлені ним пояснення, дали побачити точну картину і зробити достовірний висновок.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Замовте розслідування подій на поліграфі і отримайте достовірну інформацію:

Вид Тип перевірки Вартість, грн.
table image Перед працевлаштуванням - STANDART 2000 замовити
table image Перед працевлаштуванням - PRO 2400 замовити
table image

Поліграфний аудит

(для працюючих співробітників)

2300

замовити
table image Розслідування за фактом події

2500

замовити

Перед перевіркою 2-го співробітника, ще до підписання заяви про добровільну згоду, було отримано від нього фактично визнання причетності до крадіжки рулонів, які вони спільно з 1-м охоронцем вивезли на приймання металобрухту для отримання неправомірної вигоди. 2-й підозрюваний заробив з цієї операції 2 000 грн., 1-й же забрав все інше. Дана інформація повністю підтвердилася в ході поліграфної перевірки, також були виявлені і інші скоєні протиправні вчинки.

Після проведених перевірок співробітники зізналися роботодавцю в скоєному, по гарячих слідах вдалося знайти місця зберігання 4 рулонів і повернути їх назад.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.