Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Кейс №5. Крадіжка сміттєвих пластикових контейнерів компанії з утилізації побутових відходів.

main image

До нас звернулося керівництво компанії з проханням розібратися в причинах виявленої недостачі 149 контейнерів, які були доставлені в одне з міст України для виконання контрактних умов замовлення від міської влади.

Однак, в процесі переговорів, домовленості не підтвердилися і дані контейнери довелося повертати назад до Києва на зберігання. При прийомі контейнерів в кінцевій точці і виявилася недостача. Питання виникли до керівника проекту, до водія, начальника АТП компанії. Як з'ясувалося в ході перевірки, керівник АТП в минулому військовий офіцер, передавав і брав контейнери з обліку, і сам же виявив недостачу, був ініціатором перевірок по цій ситуації. Проведені тестування спростували версію причетності даних осіб до цього розкрадання.

Також, в ході перевірок, були виявлені різні порушення функціональних обов'язків, але до організації розкрадання даної кількості контейнерів ці співробітники причетні не були.

Надалі, через 1 міс. дані висновки підтвердилися на практиці - в ЗМІ з'явилася інформація, що місцеві жителі вкрали нові сміттєві контейнери, щоб використовувати їх в домашньому побуті. Жителі селища квасили в них капусту і солили кавуни, попередньо обдавши сміттєві контейнери окропом. Кажуть, що дуже зручно: великі, місткі, коліщатка є і кришкою закриваються.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.