Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Кейс №2. Крадіжка готівки із сумки в авто.

main image

Регіонального менеджера (співробітника) компанії запідозрили в організації крадіжки великої суми готівкових коштів компанії, які призначалися для розрахунку з постачальниками, у змові зі зловмисниками.

У суботній день, регіональний менеджер зі своїм чоловіком зустрілися з постачальником для проведення звірки розрахунків і проведення оплати за поставлені напівфабрикати. На задньому сидінні авто знаходилася сумка з готівкою. Самі ж учасники - співробітник, її чоловік і постачальник, спілкувалися на парковці, недалеко від авто. Раптом співробітник побачила, що задні дверцята за водієм прочинені, хоча пам'ятає точно, що закривала авто і з парковки їде якийсь автомобіль. Швидко виявили пропажу сумки з грошима, кинулися в погоню за цим автомобілем, але марно.

В ході тестування дана версія підтвердилася, до організації крадіжки готівкових коштів ні співробітник, ні її чоловік не причетні. Крім того, чоловік переживав більше за те, що через халатність пропала значна сума коштів, яку доведеться повертати роботодавцю.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.