Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Кейс №3. Крадіжка оснащення і елементів опалубки з будівельного майданчика

main image

З будівельного майданчика були вкрадені елементи опалубки та інші металеві предмети, без яких було неможливо продовжувати будівництво.

Під підозру потрапили 2 охоронця. В ході перевірки з'ясувалося, що вони були рідними братами. Ініціатором протиправної дії був старший брат, він продумав схему, як вкрасти металеві елементи, заховати їх на об'єкті і через певний час вивезти, використовуючи вантажний автомобіль, і продати, як металобрухт, тобто отримати неправомірну вигоду.

Молодший брат став вимушеним співучасником події, хоча і намагався відмовити від здійснення даного вчинку старшого брата. Після скоєння крадіжки, через час, як і планували, охоронці прибули на будівельний об'єкт з метою забрати метал, але, на їхнє здивування, металу в таємному місці не виявилося.

У підсумку, саму крадіжку 2 охоронця вчинили, про що зізналися в ході поліграфної перевірки, але до фінального кінця не довели.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.