Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Моя непрекрасна няня VS Детектор брехні. Кейс з практики перевірок домашнього персоналу

main image

Якщо з-за паркану або віконця дитячого садка ще можна підглядати за тим, що відбувається навколо дитини, то з офісу, мабуть, не дуже. Хоча є ж розумні годинники та інші аксесуари для стеження. Чи буде з ними простіше і спокійніше залишати дитину саму вдома з «чужою тіткою»? Вона ж з ним не через любов, а через гроші. Не обов'язково бути тривожною мамою, щоб задаватися такими питаннями. Боятися пускати за поріг чужу людини і залишати на неї дитину - це нормально.

Дзвінок у двері. Вона прийшла. А ви пішли. І все. Вона залишається там. А хто вона? Крім перевірки своєю інтуїцією і маминим чуттям, є ще перевірка рекомендацій і репутації. Але ми пропонуємо дещо більш наукове і технологічне. Перевірка домашнього персоналу на детекторі брехні - поліграфі - дає інформацію, яку ви не дізнаєтеся іншими шляхами.

Вид Тип перевірки Вартість, грн.
table image Перед працевлаштуванням - STANDART 2000 замовити
table image Перед працевлаштуванням - PRO 2400 замовити
table image

Поліграфний аудит

(для працюючих співробітників)

2300

замовити
table image Розслідування за фактом події

2500

замовити

Няня на поліграфі. Кейс з практики

До нас на тестування направили потенційну няню, з досвідом проходження поліграфа, і не раз. Можливо, саме з цієї причини вона прийняла заспокійливе і намагалася протидіяти. Як кажуть в народі - обдурити поліграф. Будь-які такі кроки відразу видно експерту, шах і мат.

Були виявлені такі темні плями на трудовій біографії потенційної няні: крадіжка майна колишнього роботодавця, злодійство особистих речей господарів, грошей і алкогольних напоїв, хабарі медсестрі. Жила з чоловіком, який в минулому відсидів термін за тяжкий злочин.​

Ну що, відкриваємо двері свого будинку цій няні? Якщо є хороший коньяк в шафі, то можна. Перший робочий день дуже стресовий для будь-якої людини.

Довідка від поліграфолога: на що хворий домашній персонал

Поліграф нереально обдурити, якщо техніка в руках досвідченого експерта. Можна контролювати свої жести, але не сукупність реакцій тіла, які фіксують прилади. Висновок поліграфолога - це точний аналіз вашої потенційної няні на брехню. Що ще можна з'ясувати, якщо домашній персонал пройде поліграф у нас:

Опыт употребления наркотиков.

 • Зловживання алкоголем / залежність.
 • Крадіжка грошей, речей, цінностей.
 • Шахрайство в корисливих цілях.
 • Хабарі, відкати.
 • Протиправні дії, злочини, адміністративні порушення.
 • Розголошення конфіденційної інформації.
 • Співпраця з держорганами (поліція, силовики, прокуратура, спецслужби).
 • Підробка документів, довідок.
 • Грубі порушення в роботі.
 • Дрібні службові порушення, недбалість.
 • Зв'язки з криміналом.
 • Ігроманія, азартні ігри.
 • Ставлення до езотерики (магія, порча, пристріт і тому подібне).
 • Значні борги.
 • Хронічні хвороби.
 • Причина звільнення і мета працевлаштування.
 • Благонадійність.

Також по кожній людині, яка перевіряється, замовник отримує короткий психологічний портрет: до чого прагне, що для неї важливо в роботі, що вона приховує, інша інформація, яку експерт-поліграфолог вважає за потрібне повідомити про цього кандидата.

Важко знайти людину для роботи в своєму будинку. Але перевірити її благонадійність для впевненості і спокою не складно. За згодою потенційного кандидата на вакансію, тестування на поліграфі доступне для будь-якого роботодавця. Дізнайтеся заздалегідь, як записати претендента на посаду, кількість вільних місць в нашому календарі перевірок завжди обмежена.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Перевірка на поліграфі в Києві, відгуки про роботу компанії "Кадрова безпека" з нашої сторінки на Facebook:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2406304202946546&id=100007009695713  

https://www.facebook.com/olga.chwesik/posts/2504260059631462

https://www.facebook.com/nitalaut/posts/2345934292312909

Отримайте консультацію з перевірки домашнього персоналу по телефону:

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.