Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Ознайомча зустріч зі студентами НТУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

main image

Команда поліграфолгогів HR-SECURITY залюбки ділиться своїми знаннями та практикою роботи на поліграфі зі всіма охочими, хто бажає глибше та якісніше дізнатися про сутність людини, як це проявляється на практиці та в реальному житті.

На пропозицію наукового консультанта Рибальченко О.М., який зараз на шляху здобутку наукового ступеню – доктора з філософії, працює на кафедрі психології і педагогіки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського – провести виїзне заняття із студентами груп ПП-21,ПП-22 – провели практикум.

Розглянули різні питання – які ризикові дії найчастіше зустрічаються серед студентів, навели приклади та аналітику із нашої практики:

  • Мають відношення до вживання різного роду наркотичних речовин, із різною частотою
  • Мають відношення до дрібних крадіжок, як із роздрібних магазинів, так і у однокурсників та одногрупників
  • Мають відношення до підробки різних документів – проїзні квитки, довідки про вакцинацію та інші.

Попередили про то, що від поліграфа нічого неможливо приховати – в ході співбесіди професійний поліграфолог все дізнається, тому побажали не здійснювати ризикові дії та – Берегти чесноту з молоду!

Також, розглянули природу психо-емоційного стану людини в ході тестування, як проходить цей процес, що лежить в основі та як апарат поліграфа реєструє ці зміни. Методика ГАТР в цьому дуже допомагає.

Звичайно ж, не обійшлося без тестування на поліграфі бажаючих – перевірка сугубо добровільна, тільки охочих та самих допитливих.

Керівник служби поліграфологів – Соколов В.В. проводить інструктаж для перевіряємої перед тестуванням на поліграфі

 

Сутність таких перевірок дуже проста – людина вибирає серед карток ту, яка їй до вподоби, запам’ятовує її і відкладаємо в сторону картки.

Поліграфолог проводить тестування та аналізуючи психо-фізіологічні реакції – визначає яку ж картку запам’ятала людина.

Тестування пройшло в цікавому та активному форматі, в фіналі всі були здивовані та дуже задоволені.

В завершенні, розглянули важливий напрямок – як складання психологічних портретів по кандидатам на різні вакансії, актуальність цього методу для Роботодавців. Побажали студентам вчитись на відмінно і стати професійними психологами.

Виражаємо велику вдячність Керівництву кафедри психології і педагогіки та Рибальченко О.М. за цікаву зустріч та змістовне спілкування. Готові і надалі приймати гостей із НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.