Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Перевірка домашнього персоналу: для галочки чи спокою?

main image

Клієнт зріє, зустріч в розпалі, а тут приходить SMS з дому. Щось не так. Холодний піт, бажання знайти десь в кишені портативний вертоліт. Паніка, стрес. Вибрати нового працівника для будинку треба вже сьогодні. Що пішло не так? Підбір домашнього персоналу вимагає найвищих гарантій благонадійності. Тут не місце вибору наосліп.

Важливо розуміти, хто перед вами і яке у нього трудове минуле, а допоможе в цьому перевірка домашнього персоналу на чесність за допомогою детектора брехні: гувернанток, господарських працівників, нянь, домробітниць, кухарів, помічників кухарів, комендантів, керуючих будинком, тренерів, водіїв, охоронців, садівників, прибиральниць, гардеробниць та ін.

Немає статистики, яка наочно показує, який % домашнього персоналу: крали, били дітей, приводили чужих в будинок, розкривали таємниці сім'ї і розпускали плітки, наводили порчу та вроки, приходили п'яними на роботу, брехали, тощо. Найчастіше такий факт з трудової біографії знає тільки сам працівник і може це приховати або не захотіти розповісти при співбесіді. Але тестування на поліграфі це покаже.

Чи дає гарантії вашого спокою перевірка домашніх працівників перед працевлаштуванням при особистій бесіді з фахівцями, з вами особисто? Людина дійсно надійна, чи вона домовилася про рекомендації, тому що «занадто багато знає», йдучи з сім'ї колишнього роботодавця, наприклад? Напевно, таких питань виникає ще більше, коли вже прийшов час пустити цю чужу людину в свій будинок і сім'ю

Тестування на поліграфі - єдиний спосіб визначити реальні ФАКТИ скоєного на попередніх місцях роботи, наміри при працевлаштуванні на нове місце, причини звільнення або залишення попередньої сім'ї, достовірні відомості при спірних питаннях з уже працюючим домашнім персоналом.

Як довірити свій будинок без ризиків

Більшість господарів намагається знайти людину за рекомендацією, з родини в родину, з кола знайомих, тільки надійних, перевірених. Рідкісна удача, хоча хто активно шукає, той знайде! Але. І тут не можна бути впевненими на 100%. Це чітко усвідомлюється в момент, коли чужий вам чоловік вже переступає поріг будинку, прийнятий на роботу. І найчастіше перевірка домашнього персоналу на поліграфі замовляється ВЖЕ ПО ФАКТУ ризикових дій або підозри в них. Тобто коли пізно: пропали гроші, прикраси або інші цінності, надламана дитяча психіка, похитнувся спокій, в будинку напружена атмосфера і господарі хочуть знати тільки правду. А часу і моральних сил на пошук заміни немає взагалі.

Вид Тип перевірки Вартість, грн.
table image Перед працевлаштуванням - STANDART 2000 замовити
table image Перед працевлаштуванням - PRO 2400 замовити
table image

Поліграфний аудит

(для працюючих співробітників)

2300

замовити
table image Розслідування за фактом події

2500

замовити

На що звернути увагу при виборі домашнього персоналу

Детектор брехні дозволяє виявити факти з минулого, визначити обман при відповідях на питання. Це - найточніша перевірка кадрів з усіх можливих в будь-якій сфері діяльності. Для тестування найманого домашнього персоналу є свої особливості. Від звичайного тестування відрізняється тим, що людина перевіряється саме для роботи в сім'ї - в особистому просторі господарів будинку, з їхніми дітьми, ріднею, подружжям, літніми батьками, іншим персоналом.

Можна перевірити на поліграфі не тільки крадіжку, вживання алкоголю і наркотиків, ігроманію, грубі службові порушення, реальні причини звільнення з попереднього місця роботи і інші стандартні ризикові теми.

Тут у вас буде можливість більш поглиблено перевірити дружні і родинні зв'язки з кримінальним світом, правоохоронними органами. Це оцінка домашнього персоналу в найменших деталях і з усіх тем. Аж до того, чи здійснювала людина магічні ритуали, чи наводила пристріт і порчу, будь-яка інша езотерика з минулого.

Надається достовірна картина минулого і загальний психологічний портрет. Тільки на підставі цих даних можна впевнено відкрити двері свого будинку для сторонньої людини, або для людини, яку ви бачите вперше. Звичайно, є ті, що представляють яку-небудь небезпеку, ризикові кандидати, є і хороші люди. Для останніх така перевірка - підтвердження їх благонадійності.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Поки господарі відсутні, домашній персонал може:

  • допускати службові порушення;
  • навмисне завдавати шкоди;
  • приводити сторонніх в будинок;
  • приміряти речі господарів;
  • фліртувати з іншими працівниками та членами родини;
  • створювати конфліктні ситуації;
  • красти;
  • збирати і передавати інформацію про сім'ю і бізнес;
  • раптово відмовлятися від роботи позаурочно, навіть якщо це обумовлювалося при прийомі на роботу;
  • багато іншого.

Тому послуги перевірки домашнього персоналу повинні включати в себе не просто інтерв'ю і тести, А спостереження за жестами і інші тонкощі складання психологічного портрету. Точну інформацію дає тільки професійно підготовлена і проведена перевірка на поліграфі, як цілий комплекс. Техніка не помиляється, на відміну від людини. Реакції тіла приховати від поліграфа практично нереально.

Як не відлякати хорошого працівника перевіркою на детекторі

З перевірками можна і переборщити, є ризик плювка в борщ в якості помсти за приниження. І це не жарт. Припустимо, людині дуже потрібна ця робота, і вона  готова дозволити «лізти в душу». Є один важливий нюанс. Ви хочете перевірити домашній персонал, з яким потім працювати, можливо, жити під одним дахом, спілкуватися і контактувати кожен день, допускати до дітей і рідних. При цьому важливо залишити хороші враження від такого сканування особистості, не налякати і не образити перевіркою на детекторі.

Саме тому тестування домашніх працівників на поліграфі повинен проводити виключно досвідчений фахівець, який працює в цій ніші багато років, з репутацією. Спеціаліст, який вміє проводити бесіду з упором на те, що людину наймають не для зростання бізнесу, а для комфорту і безпеки сім'ї роботодавця. Важливо щоб кандидат відкрився, з довірою поставився до поліграфолога. Для тих, хто приходить на тестування брехати - це детектор брехні. А для тих, кому приховувати нема чого - детектор правди, плюс до репутації.

«Мавпа з гранатою», або тактичний поліграфолог-профі з вселяючим спокоєм і довіру офісом - кого обираєте ви? Наші клієнти в 97% випадків звертаються повторно саме до нас.

Отримайте консультацію по перевірці домашнього персоналу по телефону 24/7:
Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.