Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Перше засідання в АПКБУ комітету поліграфологів № 13

main image

10 грудня 2019 відбулося перше засідання комітету поліграфологів Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки України (АПКБУ).

Відкривав засідання голова Правління АПКБУ Сергій Погребной. Він повідомив, що комітет поліграфологів - це вже тринадцятий комітет Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки, а загальна кількість членів Асоціації налічує вже понад 100 чоловік.

Євген Красюк, керівник проекту HR-SECURITY, був обраний співголовою комітету. Другим співголовою був обраний Башта Іван Іванович.

Важливо відзначити, що одноголосно було визначено основні цілі комітету:

  • поліграф повинен бути ефективним і дієвим помічником для бізнесу і керівників служб безпеки;
  • основний акцент на розвиток професійного підходу до перевірок на поліграфі, як суто практичної методики у протидії шахрайству і виявленні ризиків;
  • уявлення особливостей роботи методики, як правильно організувати взаємодію, яка інформація необхідна для підготовки перевірок;
  • популяризація професії поліграфолога, як ефективного та високоінтелектуального фахівця, який може допомагати бізнесу вирішувати різні завдання.

Голова Правління АПКБУ Сергій Погребной та член АПКБУ, поліграфолог Євгеній Красюк​

У планах комітету №13 - проведення заходу для бізнесу на тему того, як працює поліграф, особливості та практичні кейси. Найближчим часом планується робота, обговорення і підготовка того, як реалізувати формулу ПОЛІГРАФ + СБ = ЕФЕКТИВНИЙ ТАНДЕМ.

 

Виконавчий директор АПКБУ Вероніка Радченко та член АПКБУ, поліграфолог Мар’яна Цивінська​

Членами комітету поліграфологів АПКБУ також стали відомі поліграфологи України: Іван Башта, Олексій Дружинець, Лігія Бауер, Володимир Ведмідь, Мар’яна Цивінська, Євген Красюк та Євген Ситнік.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.