Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Поліграф в малому бізнесі - ваш надійний кадровий захист

main image

Ви - власник малого / середнього бізнесу. У вашій компанії працює вже 30-40 співробітників. За кожним встежити – завдання не з простих. Можна продовжувати працювати на довірі, але цей метод часто «дає осічку».

Чи не краще тримати руку на пульсі, щоб попередити такі ризики, як крадіжка, підробка документів, зловживання посадовими обов'язками або злив конфіденційної інформації?

Ймовірно, вам вже не раз доводилося чути про те, що перед прийомом на роботу потрібно проводити перевірки на детекторі брехні. І так само ймовірно, що вже не один раз відмахувалися від цієї «ідеї».

 

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

А чи варто відмовлятися від неї?

Уявіть цілком звичну вам ситуацію ... Вам знадобився фахівець на ту чи іншу посаду. Ви даєте оголошення про вакансії, до вас приходять люди, розповідають про себе, показують резюме, відповідають на питання.

І ось ви знаходите свого, здавалося б, ідеального кандидата. І освіта у нього вища. І досвіду хоч відбавляй. На поверхні – все більш ніж прекрасно...

Що під обгорткою?

Кілька адміністративних порушень, про які не стали розповідати його колишні роботодавці, тому що «шкода його, не будемо псувати репутацію».

Або він алкоголік, який в тверезому вигляді - відмінний співробітник, але стабільно раз на півроку «йде в запій». І про це вам теж ніхто не повідомить, тим більше сам кандидат.

Або ж він - «засланий козачок» від ваших конкурентів і наймається на роботу, щоб злити їм всю інформацію про ваш бізнес.

А може на попередньому місці роботи він «завалив» важливий проект і швидко звільнився з формулюванням «за власним бажанням», щоб уникнути розглядів.

  І цей список можна продовжувати ще довго: невірні дані в резюме, куплений диплом, боргові зобов'язання, проблеми зі здоров'ям і т.д. і т.п.

Чи потрібно всіх підозрювати

Якщо всіх підозрювати і в кожному бачити загрозу, так і до параної недалеко... Але наймати нових людей, сподіваючись на «авось», теж ризиковано.

Добре, якщо пощастить і обраний кандидат виправдає вашу довіру цілком і повністю.

А якщо в один не найпрекрасніший ранок ви виявите, що пропали гроші, виділені на оплату послуг постачальників, а самого співробітника і сліду не було?

Або що виробництво стоїть, тому що «новачок» якраз відправився в черговий алкогольний загул?

Або конкуренти раптом заволоділи інформацією про новий запуск і випустили на ринок аналогічний продукт раніше вас, тим самим відібравши великий «шматок» ринку?

Або проект, на який ви покладали стільки надій, виявиться не готовим в термін, і гроші, час, зусилля будуть витрачені даремно?

Попереджений — значить озброєний

Всі ці не найприємніші, м'яко кажучи, ситуації можна попередити, просто не допустивши всередину свого бізнесу небезпечної для нього людини.

Кілька правильно поставлених питань і грамотне трактування відповідей – 95%-ва гарантія того, що новий співробітник не нанесе вашій компанії ніякого збитку.

А вже працюючих цей метод буде дисциплінувати, змушуючи кілька разів подумати, перш ніж зробити ризикований крок.

До того ж перевірка на детекторі стане «каталізатором» ділової активності співробітників. Після тестування зазвичай завжди спливають дрібні порушення, за які ніхто нікого не звільнятиме. Однак розуміючи це, співробітники стануть краще працювати, ретельніше виконувати свої обов'язки, намагаючись «переклонити чашу терезів» на користь своїх позитивних якостей. 

Замовити консультацію

Поліграф — на варті благополуччя вашего бизнеса

Мы радимо проводити комплексну перевірку:

  1. При прийомі на роботу нового співробітника.
  2. Через 4-9 місяців (в залежності від посадових функцій співробітника і рівня доступу до ресурсів бізнесу), коли новачок вже обжився, налагодив відносини в колективі.
  3. Раз на півроку – перевірка для всіх співробітників. Можливий інший варіант - перевірка рандомно обраних співробітників, щоб ніхто не міг заздалегідь знати, коли його будуть перевіряти знову.

Такі тестування інформативні. Вони допоможуть вам відразу відсіяти неблагонадійних кандидатів ще на етапі вибору нового співробітника і заощадити ваші гроші. А після стануть дисциплінарною мірою.

Практика показує, що вже після першої перевірки на регулярній основі на підприємствах різко зменшуються випадки дрібних розкрадань.

 

Важливий момент!

Багато власників бізнесу переживають, що перевірки на поліграфі можуть образити співробітників, що в свою чергу, стане причиною масових звільнень.

Не будемо заперечувати - звільнення будуть. Причому як до перевірки, так і після неї. І заявленою причиною буде образа за недовіру.

Ось тільки практичний досвід показує, що, демонстративно образившись, йдуть співробітники, яким є що приховувати.

Працівники, лояльно налаштовані до компанії, де працюють, чесно і сумлінно виконують свої обов'язки, що не допускають порушень – не бояться перевірок.

Це означає, що перевірки на поліграфі сприятимуть створенню команди однодумців, яким ви, як власник бізнесу, зможете довіряти на всі 100.

Не грайте в «рулетку»!

Замовляйте послугу перевірки на поліграфі та

захистіть свій бізнес від нечесних співробітників!

Замовити перевірку на поліграфі в HR-security

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.