Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Кейс №9. Поліграф спрацював на відстані

main image

До нас звернулися представники фінансової структури (А) з проханням провести перевірку їх співробітника і працівника їх контрагента (Б) на предмет причетності кожного з них до недостачі готівки.

Співробітник (А) передав, інший співробітник (Б) прийняв. При передачі коштів будь-які претензії висловлені не були. АЛЕ, через певний час, надійшла претензія від одержувача грошей (Б), що не вистачає певної суми. 

Під час зустрічі з представником А обговорили ситуацію, обговорили питання, що підлягають з'ясуванню в ході перевірки їх співробітника, а також обговорена перспектива перевірки і працівника компанії Б, оскільки остаточного підтвердження про їхню згоду на перевірку з використанням поліграфа ще не було. Трохи пізніше надійшла інформація про попередню згоду боку Б вирішити ситуацію, використовуючи поліграф. При цьому у них була умова - ознайомитися з питаннями, які будуть задані їх співробітнику під час тестування.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

 

Замовте розслідування подій на поліграфі і отримайте достовірну інформацію:

Вид Тип перевірки Вартість, грн.
table image Перед працевлаштуванням - STANDART 2000 замовити
table image Перед працевлаштуванням - PRO 2400 замовити
table image

Поліграфний аудит

(для працюючих співробітників)

2300

замовити
table image Розслідування за фактом події

2500

замовити

Експерт-поліграфолог, на підставі наявної в його розпорядженні інформації, підготував основні питання по тематиці майбутньої перевірки і представив їх для ознайомлення і стороні А і стороні Б. Після розгляду питань сторона Б відмовилася від претензій в недостачі готівки.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.