Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Застосування перевірок на поліграфі - актуальні проблеми і міфи

main image

03 березня 2017 г. засновник і директор компанії «Кадрова безпека» Рибальченко Олег Миколайович, експерт-поліграфолог, співзасновник ГО «Колегія поліграфологів Україна» виступив з 2-ю лекцією перед студентами Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця в рамках проекту «Застосування перевірок на поліграфі - актуальні проблеми і міфи». Окремо була представилена аудиторії історія виникнення та розвитку поліграфа як приладу і методу, розкрито принципи роботи і методологія складання питань, формування тестів, розвіяли міф про те, що «поліграф можна обдурити».

Студентам був представлений сам прилад марки Lafayette LX 4000, висвітлені особливості та принципи його роботи, продемонстровано на практиці його дію.

Також, не можемо не відзначити відгуки самих студентів, слухачів:

«Спасибі за п'ятничну лекцію від експерта-поліграфолога Олега Миколайовича Рибальченко. Навіть не уявляю, який ще лектор зміг би в п'ятничний вечір протримати 50 студентів (навіть декількох КПІшників) більше 3-х годин в такій бадьорості і з таким інтересом. Якщо ти не прийшов, то багато втратив, друже.»

Компанія «Кадрова Безпека» буде далі продовжувати даний проект і представляти широкій аудиторії суть та особливості професійних перевірок на поліграфі.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.