Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Проблема довіри у відносинах чоловіків і жінок

main image

Теза про те, що будувати гармонійні відносини в парі варто виключно на довірі, чув кожен. Під довірою варто розуміти не що інше, як повна відсутність будь-яких сумнівів, впевненість в коханій людині і спокій, яке відчувається незалежно від ситуації. Адже побудувати щасливу сім'ю з тим, кого ви регулярно підозрюєте у чомусь, практично неможливо. Постійні образи і взаємні докори з часом виллються в скандали, які є вагомою загрозою для подальшого спільного життя. Але що ж робити, якщо гармонію вже втрачено? В першу чергу, треба розібратися, чому виникла така ситуація. Навряд чи ви з самого початку не довіряли партнеру. Адже, в такому випадку, ви просто не вступали б у шлюб.

Часто причиною втрати спокою служить брехня в стосунках.

Одного разу викривши кохану людину в обмані, дуже складно відновити колишню віру в почуття. Навіть правдиві слова половинки можуть сприйматися, як бажання приховати будь-який факт. Подібні ситуації часто стають причиною серйозних сварок між партнерами, один з яких постійно відчуває себе обдуреним, а другий - втомився терпіти постійні звинувачення в тому, чого, швидше за все, він і не робив. Але не варто засмучуватися - розбіжності трапляються практично у всіх пар, і цілком підлягають усуненню при правильному підході.

Чи може тест на поліграфі вирішити всі проблеми у відносинах

У сучасному світі саме перевірка на детекторі брехні є найбільш точним способом, що допомагає дізнатися істину. Застосування поліграфа давно вийшло за межі ділової сфери, все частіше до його використання вдаються приватні особи. Подружні пари не є винятком в цьому питанні. Дуже часто, детектор стає тією «останньою інстанцією», на яку покладаються всі надії в питанні відновлення довірчих відносин. Найбільшою популярністю у закоханих користується тест на зраду. З його допомогою можна спростувати або встановити факт невірності з боку коханої людини: більше не потрібно буде витрачати час на болісні здогадки.

У разі отримання підтвердження чесності партнера, ви зможете назавжди усунути головну проблему в будь-яких відносинах - відсутність довіри. А разом з цим підуть і дрібні сварки, постійні причіпки і необґрунтоване почуття провини, яке здатне здорово зіпсувати настрій. Ви отримаєте шанс зробити свій шлюб більш гармонійним, щасливим і згуртованим.

Детектор брехні допоможе зберегти відносини з вашою другою половиною

Багато хто вважає, що можуть розпізнати брехню в стосунках & nbsp; самостійно, і користуватися послугами поліграфологів зовсім нема чого. І це в корені невірно. Деякі ознаки, звичайно ж, можуть свідчити про обман:

  • Зміна звичного денного графіка, несподівані затримки і спонтанні відлучки «у справах»;
  • Нервозність і підвищена тривожність, яка раніше не була властива вашій другій половині;
  • Відстороненість, небажання спілкуватися і ділитися переживаннями, замкнутість.

Але кожен з перерахованих пунктів - не обов'язково гарантія брехні, хоч і привід занепокоїтись про стан коханого. Тому, щоб не вдаватися до безпричинним звинуваченнями, які отруюють відносини, скористайтеся можливістю перевірки на поліграфі. Саме такий спосіб допоможе повернути в родину колишнє спокій.

Як проходить таке тестування

Якщо обидва партнери хочуть зберегти відносини в родині, то перевірка не буде незвичайною подією. Проведення тесту стане для вас обох лише черговим способом підтвердження своєї чесності і зміцнить взаємну довіру. Хвилюватися напередодні в будь-якому випадку не варто. Нехай ваша друга половинка добре виспиться і буде готова правдиво і без зайвої паніки відповідати на поставлені фахівцем питання. Ставтеся до подій спокійно: так перевірка пройде без ексцесів і не залишить по собі негативного осаду.

Процедура проходження детектора максимально проста:

  • Попередньо фахівець-поліграфолог складає питання на основі отриманих від вас даних таким чином, щоб в результаті перевірки можна було розпізнати брехню в стосунках або навпаки - підтвердити правду.
  • Ваш улюблений чоловік заповнює документ, який свідчить про добровільне рішення пройти тестування на предмет брехні або невірності.
  • Безпосередньо перед тестом фахівець розповість вашій другій половинці про всі правила поведінки на перевірці, озвучить всі майбутні питання до повного їх розуміння. Дуже важливо, щоб всі формулювання були максимально зрозумілими, дозволяючи відповісти «так» або «ні».
  • До вашої коханої людини будуть підключені спеціальні датчики, які спрямовані на контроль певних показників організму. Відповідні реакції будуть реєструватися на апараті з виявлення брехні.
  • Поліграфолог по черзі задасть вашому партнерові всі необхідні питання, повторюючи їх, якщо виникне така необхідність.

Після завершення тесту на брехню в стосунках, доведеться деякий час почекати результату. Спеціаліст ретельно проаналізує реакції і порівняє їх між собою. Вам буде надана відповідь: письмовий висновок з поданням достовірної, широкої і детальної інформації з роз'ясненнями про подію, що Вас цікавить. Точність перевірки є надзвичайно високою. Завдяки застосуванню сучасного цифрового обладнання, результат на 94-95% відсотків буде правдивим.

Головне - прийняти правильне рішення

Після отримання результату перевірки, пари повинні обов'язково бути готові до того, що щось доведеться міняти. Звичайно ж, якщо вас задовольнив результат тесту і правдивість слів партнера підтверджена, то хвилюватися більше не варто. Після цього, ви зможете і далі насолоджуватися відносинами, радіючи відновленій довірі у вашій парі. Більше не доведеться нервувати через дрібниці, шукаючи підступ в діях близької вам людини, що само по собі надзвичайно важливо.

Якщо ж факт зради або брехні з будь-якого іншого приводу було встановлено - не поспішайте з висновками. Обов'язково обговоріть ситуацію, що склалася з партнером і спробуйте прийти до компромісу. Брехня в стосунках може призвести до згубних наслідків і навіть розриву, але ситуація цілком здатна отримати і інше рішення. Нехай перевірка на поліграфі стане поштовхом до роботи над собою у обох партнерів. Не варто забувати про те, що безліч пар змогли подолати кризові моменти і рухатися далі, незважаючи на негатив в минулому. Тільки спільними зусиллями обох із подружжя, шлюб стає краще і міцніше.

Що ж в результаті

Перевіряти улюбленого на поліграфі чи ні - суто особиста справа кожного, тому тут не варто радити. Подумайте, зважте всі «за» і «проти», обговоріть з близькими людьми можливість проходження тесту. У будь-якому випадку, це набагато краще, ніж мучити себе болісними підозрами, які можуть зруйнувати сім'ю. Якщо партнер відмовляється проходити перевірку - не тисніть, а просто поясніть всю важливість тестування для вас. І, звичайно ж, слід бути готовим до будь-яких відповідей другої половинки. Так вам обов'язково вдасться вирішити виниклу ситуацію і вибрати оптимальний вихід з неї, про який не доведеться шкодувати згодом.

Перевірка на зраду за допомогою поліграфа може бути замовлена у нас. Наші фахівці-поліграфологи мають великий досвід приватного тестування. Тому якщо ви хочете переконатися в чесності вашої другої половинки, то обов'язково зайдіть на наш сайт. Там ви зможете ознайомитися з цінами на послуги і отримати детальну консультацію нашого менеджера.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.