Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

"HR-Security" - спонсор семінару поліграфологів

main image

23-24 вересня 2017 року в Києві відбувся щорічний семінар підвищення кваліфікації поліграфологів, який організувала Колегія поліграфологів України. Семінар розрахований на поліграфологів практиків та фахівців у сфері оцінки достовірності інформації.

Компанія «HR-Security», лідер в галузі перевірки благонадійності персоналу, виступила спонсором заходу.

Компания «HR-Security», лидер в области проверки благонадежности персонала, выступила спонсором мероприятия.

«Це вже 5-е захід, який організовано ГО «Колегія поліграфологів України», співзасновником якої я є. Регулярно надаємо спонсорську допомогу Колегії, як матеріально, так і організаційно. В цьому році, ми кардинально змінили формат – з конференції з доповідями, перейшли в практичний семінар, де поліграфологи змогли отримати корисний для роботи матеріал і обмінятися думками. Головне, дискусія вийшла пізнавальної, динамічною та інтерактивної», – прокоментував конференцію директор компанії «HR-Security» Рибальченко Олег Миколайович.

З доповідями та лекціями на різні теми виступили відомі та авторитетні спеціалісти поліграфологи та психологи з України, СНД та США. Серед них були спеціальні гості Марк Хендлер та Брюс Уайт (США), а також: Оксана Стівенсон з доповіддю на тему «Обрахунок складних поліграм і показників за допомогою каналів обрахунку поліграфа», Сергій Алесковскій з лекцією на тему графології для поліграфологів, Олег Назаров розповів про Міжнародні стандарти (ASTM) в області інструментальної детекції брехні та їх вплив на управління якістю цієї діяльності в Україні.

Голова Колегії Поліграфологів України Ігор Усіков зробив доповідь на тему “Базові основи класичної техніки Бакстера», а Дмитро Зубовський – на тему «Тестові формати із запитаннями спрямованого обману”. Крім того Андрій Лисенко ознайомив учасників з практикою системного використання поліграфа у великій комерційній структурі, Максим Кузьменко – із застосуванням технології айтрекінгу для вирішення завдань оцінки достовірності, а Віталій Шаповалов поділився досвідом консервативниго підходу в аналізі результатів тесту ЮТА.

Євген Красюк, керівник проекту «HR-Security», який був присутній на конференції розповів: «Захід був проведений на високому професійному та організаційному рівні, за що висловлюємо подяку Колегії поліграфологів. Проведення таких семінарів вкрай корисно відображається на формуванні професійного співтовариства спеціалістів-поліграфологів і дозволяє знайти гідних фахівців для залучення до роботи!»

Конференція відбувалася протягом 2-х днів у приміщенні Київського національного університет культури і мистецта, вулиця Євгена Коновальця, 36. Всі учасники конференції отримали пам’ятні сертифікати.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.