Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Різке зростання продаж: чудова робота чи фіктивні угоди, створені «на папері»?

main image

Сезонне падіння продаж – явище цілком звичне для бізнесу. До нього ставляться як до неминучого зла і намагаються подолати, використовуючи різні методики і техніки.

Але є й інше «зло», яке в більшості випадків залишається непоміченим, хоча завдає не менше шкоди – різка активність продаж. І ніхто не пов'язує наслідки, що з’явились пізніше, з недавнім «стрибком».

Чому слід бути уважнішими?

Різке підвищення кількості продаж не залишається непоміченим. Однак його швидше вважають благом, а не проблемою, з якою слід боротися.

Насправді ж таке явище може приховувати за собою не поліпшення роботи відділу продаж, а фіктивні угоди, створені «на папері».

Їх мета – прикриття. А ось що конкретно співробітники можуть прикривати за допомогою фіктивних угод – зовсім інше питання.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Що приховують фіктивні угоди

Варіантів може бути безліч. Але найпоширеніший з них - незаконне отримання грошей, простіше – фінансові махінації. Зокрема, проведення угод на меншу суму для отримання більшої «в конверті».

Також фіктивними угодами можуть прикривати махінації, пов'язані з оподаткуванням, з метою отримання будь-яких пільг, квот і т.д.

Третій варіант – спроби співробітників приховати власну некомпетентність і реальний стан справ в компанії від власника. Розрахунок простий – побачивши зростання продаж, він не буде розбиратись, що «під обкладинкою».

Замовити консультацію

Небезпека фіктивних угод для бізнесу

Нестачі, касові розриви, фінансові ями. Чим вони небезпечні для компанії зрозуміло кожному підприємцю, навіть якщо він відкрив свій бізнес буквально вчора.

Проблеми з податковими службами. Штрафи, постійний нагляд податкових служб, розслідування, суди і багато-багато іншого що не піде на користь вашому бізнесу.

Загибель бізнесу. Махінації співробітників з метою наживи або заради прикриття власних помилок рано чи пізно зруйнують бізнес, якщо не вжити заходів.

 

Як захистити себе і свою компанію від порушників?

Перше, що необхідно – ретельна перевірка.

Сезонність – одна з причин різких стрибків продаж, проте далеко не для кожного бізнесу.

Наприклад, сезонністю можна пояснити збільшення продажів в будівельних магазинах. Продажі тут активізуються у весняно-літній період, а з настанням холодів – зазвичай падають.

Якщо продукція вашої компанії не відноситься до сезонної або різкий стрибок стався «не в сезон» це привід насторожитися і провести перевірку.

Детектор брехні: виявить реальні обставини

Перевірка на поліграфі допоможе вам розібратися в деталях ситуації за лічені години.

Перевірка співробітників на поліграфі:

  • з одного боку дозволяє виявити неблагонадійних людей, які наносять компанії збиток;
  • з іншого знижує ризики, дисциплінуючи і мотивуючи персонал «переступати межу дозволеного». 

В результаті ви:

  • будете точно знати реальні обставини (чи має місце злий намір, чи ваші підозри безпідставні);
  • отримаєте вичерпну інформацію про мотиви «злочину» (якщо воно мало місце);
  • мінімізуєте фінансові втрати компанії і вбережете свій бізнес від ризиків.

Якщо ви хочете працювати тільки з благонадійними людьми і бути впевненим, що ніщо не загрожує вашій компанії, детектор брехні – ваш перевірений помічник!

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.