Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Ризики та протидії шахрайству

main image

21 квітня 2017 року представники компанії «Кадрова безпека» прийняли участь в III Аграрній конференції на тему «Ризики та протидія шахрайству», яка організовувалася компанією Pro agro і проходила в Київському гольф-центрі.

"ПроАгро" вже кілька років проводить подібні конференції на тему безпеки в різних сферах діяльності. На останній з них прийшла черга агросектора. Було порушено багато болючих питань, учасники заходу дізналися про нові методи та схеми зловмисників в агробізнесі. Одними з найбільш обговорюваних питань стали шахрайство при транспортуванні сільгосппродукції і порушення при зберіганні зерна на елеваторі. Мова йде не про якісь там втрачені центнери – зерно зникає цілими автомобілями! Разом з автомобілями, разом з фіктивними фірмами-перевізниками. Вантажі, що перевозяться, зникають з опломбованих вагонів, вся Україна знає, на яких станціях це відбувається. І це загальна проблема, як служб безпеки, так і логістичних відділів.

Невелика, але дуже залучена аудиторія фахівців-учасників конференції

Співробітники компанії «Кадрова безпека» детально обговорили всі актуальні проблеми галузі з представниками провідних компаній. В процесі спілкування і після доповідей більшість учасників прийшло до висновку, що не всі компанії використовують представлені на ринку України можливості мінімізації ризиків, а тим більше превентивних методів їх виникнення

Євген Красюк обговорює можливості мінімізації ризиків шахрайства з використанням поліграфної перевірки з керівником служби безпеки одного з агрохолдингів

І, звичайно ж, одним з перших інструментів в даному питанні є поліграфна перевірка співробітників. Адже оскільки ризики виникають в силу об'єктивних і управлінських процесів, якими керують люди, то саме контроль осіб, які приймають рішення і керуючих ТМЦ - головний напрямок ризик-менеджменту і запобігання потенційних проблем (шахрайство, крадіжка, розкрадання, нелояльний і некомпетентний персонал).

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.