Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Cемінар-тренінг

main image

 

19-21 вересня 2016 року Київська науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України спільно з Американським Міжнародним Інститутом Поліграфа, Американською компанією «AXITON» і колегією поліграфологів України провели семінар-тренінг під назвою «валідність методики психологічних досліджень із застосуванням поліграфа» для фахівців- поліграфологів.

Захід відбувся за підтримки Американської компанії «AXITON» і посольства США в Україні. До роботи семінару-тренінгу приєдналися експерти-поліграфолога Азербайджану, Білорусі та Словаччини. Загалом, семінар-тренінг зібрав понад дев'яносто учасників.

 

На фото (крайній праворуч) - директор компанії «HR-Secirity» Рибальченко Олег Миколайович.Валідні методики психологічних ДОСЛІДЖЕНЬ Із ЗАСТОСУВАННЯ поліграфа

Джерело: http://kndise.gov.ua/news/news-view/c-validni-metodiki-psihologicnih-doslidzen-iz-zastosuvannam-poligrafa

В ході тренінгу «валідність методики психологічних досліджень із застосуванням поліграфа» представники Американського Міжнародного Інституту Поліграфа і унікальний лектор-поліграфолог Чак Слапскі прочитали курс лекцій поліграфологам з різних куточків України.

Команда поліграфологів HR-Security на чолі з директором Олегом Миколайовичем Рибальченко (на фото - за ноутбуком) також відвідала тренінг.

 

Для довідки: Міжнародний Інститут Поліграфа є провідним в США інститутом судової психофізіології.

Старший фахівець-поліграфолог компанії HR-Security Микола Гангало за кількох робочих днів прослухав доповіді провідних світових і українських поліграфологів про інновації та стан справ в області психологічних досліджень з використанням поліграфа.

На фото - Микола Гангало (на фото праворуч) разом з Головою колегії полі графологів України Усіковим Ігорем Петровичем (на фото – ліворуч).

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.