Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Скільки коштує перевірка на детекторі брехні

main image

Перевірка на поліграфі вважається, на даний момент, найбільш точним способом визначення правди. Ще кілька десятиліть тому детектор брехні використовувався виключно як додатковий спосіб з'ясування причетності тих чи інших осіб до події. Пізніше апарат набув широкого застосування у керівництва різних підприємств: поліграфом перевіряються кандидати при прийомі на роботу і співробітники фірми в разі виникнення конфліктних ситуацій. А останнім часом вартість перевірки на поліграфі цікавить і приватних осіб. Іноді саме детектор брехні стає єдиним можливим способом вирішення конфліктів між подружжям і відновлення рівноваги в сім'ї.

Ціна послуг з проведення перевірки може істотно відрізнятися. На формування остаточної вартості впливає безліч факторів, які варто детально вивчити кожному, хто планує скористатися допомогою фахівців-поліграфологів.

Від чого залежить вартість перевірки

У більшості випадків, фінальна ціна озвучується клієнту ще до проведення інтерв'ю на детекторі (під час обговорення індивідуальних особливостей перевірки). На її формування впливають такі нюанси:

  • Кількість учасників перевірки. Тестування однієї людини обійдеться дорожче, групи - дешевше.
  • Професійний рівень фахівецьа. Ціна перевірки за участю досвідченого поліграфолога буде в більшу сторону відрізнятися від вартості послуг "початківця". Це цілком виправдано достовірністю і детальністю одержуваної інформації. Не варто забувати про те, що успіх перевірки здебільшого залежить від підготовки і інтерпретації відповідей.

Якщо вам важко самостійно вибрати необхідний формат тестування, то можете звернутися за порадою до нашого менеджера. Він підкаже, який формат перевірки буде доцільним конкретно у вашому випадку, що допоможе отримати вам бажаний результат.

Вартість послуг для фізичних осіб

В окремих випадках детектор брехні застосовується для встановлення / спростування фактів подружньої невірності, перевірки домашнього персоналу на предмет причетності до зникнення матеріальних цінностей, регулювання проблемних моментів у відносинах з близькими родичами. Саме поліграф виручає в ситуаціях, коли з'ясувати правду іншим способом абсолютно неможливо. Тестування є повністю конфіденційним, що особливо важливо для тих, хто не хоче виносити особисті проблеми на загальний огляд.

Вартість послуги поліграфолога для фізичних осіб теж обговорюється з клієнтом індивідуально - після уточнення всіх необхідних деталей перевірки. Але, все ж, існує цифра, на яку ви можете приблизно орієнтуватися. Наша компанія оцінює послуги зі встановлення брехні в окремих випадках від 3500 тисяч гривень. В ціну входить не тільки саме тестування, але також складання питань і точна інтерпретація результату досвідченим фахівцем.

Ціни тестування для юридичних осіб

До використання перевірок на поліграфі дуже часто вдаються керівники фірм і підприємств. Вартість проходження поліграфа для юридичних осіб буде залежати від особливостей тестування. Ми пропонує наступні види послуг:

  • Скринінг кандидатів перед прийомом на роботу . Стандартний варіант тестування включає в себе перелік ризикових тематик, який дозволяє широко представити інформацію по кандидату - чи є ризики і які саме, наскільки вони значущі. Вартість такої перевірки складе 2000 гривень. Розширений варіант (PRO) додатково включає профільні питання, які більш широко розкривають як кандидат справлявся зі своїми обов'язками на попередній роботі. Це дозволяє скласти більш детальну картину про конкретного кандидата і прийняти зважене рішення з приводу його зарахування на посаду. Ціна такого тесту трохи вище і становить 2200 гривень.
  • Планову перевірку працюючого персоналу . Регулярне проведення профілактичного тестування на детекторі брехні практикується для того, щоб бути впевненим в сумлінності працівників і зменшити ризик виникнення непередбачених ситуацій (наприклад, розкрадання майна фірми). Також подібні перевірки проводяться перед підвищенням на посаді або звільненням. Вартість тесту в кожному окремому випадку становить 2300 гривень.
  • Перевірку за фактом розслідування конкретної події . В даному випадку тестування дозволяє в стислі терміни підтвердити або спростувати причетність того чи іншого працівника до виникнення певної ситуації (крадіжки, витоку певної інформації, отримання відкатів, неналежного звернення до клієнтів). Перевірка дозволяє на основі отриманих фактів вжити відповідних заходів і покарати винних, щоб запобігти подібним інцидентам у майбутньому. Ціна перевірки за типом розслідування - 2500 гривень.

Власникам підприємств рекомендується обов'язково використовувати поліграф при прийнятті на посаду нових співробітників і практикувати регулярні перевірки: це допоможе попередити збитки та втрати ресурсів компанії, які можуть призвести до банкрутства.

Як відбувається процес тестування на детекторі брехні

У переважній більшості випадків, сама процедура виглядає однаково і проводиться по стандартному протоколу. Перед проведенням тесту з замовником обов'язково ретельно проговорюються необхідні нюанси і складається перелік потрібних питань (якщо обрана послуга не передбачає їх стандартного набору). Тестована людина, в свою чергу, проходить через такі процедури:

  • Прочитання і заповнення документа про добровільну згоду на перевірку. Зазвичай це займає не більше десяти-п'ятнадцяти хвилин.
  • Участь в передтестовій розмові з поліграфологом. Уже на цьому етапі фахівець може оцінити психологічний стан людини, його настрій і ставлення до подій. Озвучування правил проведення тестування. Дуже важливо уважно вислухати всі нюанси, щоб в процесі не виникало додаткових питань. Якщо є така необхідність, випробуваний може перепитати або уточнити те, що цікавлять його.
  • Обговорення майбутніх питань: тестована людина обов'язково повинна в повній мірі зрозуміти їх зміст, щоб коректно відповісти під час тестування.
  • Безпосередньо перевірка. На людину, яка перевіряється, прикріплюють спеціальні датчики, підключені до апарату: щоб фіксувати найменші прояви емоційного стану і реєструвати реакцію на питання фахівця. Далі поліграфолог чітко задає питання і робить оцінку реакції. У разі, якщо випробуваний не розчув або не зрозумів питання, його повторюють ще раз.

Останнім етапом є інтерпретація результату. Спеціаліст проводить розшифровку відповіді і надає отримані дані замовнику у вигляді письмового висновку з докладними обґрунтуваннями. Вартість перевірки на поліграфі, обраної вами, ніяк не впливає на остаточний результат: в будь-якому випадку, поліграфолог робить все можливе для максимальної точності (94-96%).

На завершення

Перевірка на детекторі брехні - це дуже надійний і достовірний спосіб встановлення істини, який добре застосовується як в приватних, так і в юридично регулюючих випадках. Вдатися до поліграфа не буде зайвим навіть тоді, коли справа стосується виключно вашої родини: так ви зможете відновити колишню рівновагу і повернути спокій. А якщо мова йде про застосування детектора брехні на підприємствах - то його і зовсім можна вважати невід'ємним елементом успішного функціонування фірми. Так ви «страхуєте» свій бізнес від найрізноманітніших непередбачених ситуацій: починаючи від дрібних розкрадань і закінчуючи банкрутством. Адже будь-яку ситуацію вигідніше і легше запобігти, ніж розбиратися з виникнувшими наслідками, які можуть бути, в багатьох випадках, непоправними.

Ціна проходження тестування на детекторі брехні варіюється, в основному, от 2000 гривень і вище: все залежить від особливостей обраного вами виду перевірки. Краще обговорити всі його нюанси з фахівцем заздалегідь, щоб бути впевненим в максимально повноцінному результаті. Всі наші фахівці пройшли належне навчання та регулярно відвідують тематичні семінари для підвищення кваліфікації. Те, що з вами обов'язково буде працювати досвідчений поліграфолог, і буде, в основному, запорукою високої достовірності проведеної перевірки.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.