Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Випадки з практики наших поліграфологів

main image

1. Щиросердне зізнання.

У приватному порядку, до нас звернувся клієнт з проханнямрозібратися в ситуації зі зникненням зі складу фірми відеокамери.Фірма, якою він керує, займається реалізацією різної цифровоїфотовідеоаппаратури під замовлення через Інтернет.

У штаті фірми знаходилося багато співробітників, які за своїмифункціональними обов'язками тим чи іншим чином могли бутипричетні до зникнення. У зв'язку з приватним розслідуванням,керівником було прийнято рішення, весь наявний персоналперевірити на «детекторі брехні».

В ході поліграфних перевірок було виявлено, що відеокамеру зіскладу фірми вкрали. У перший день приватного розслідуванняфахівцем-поліграфологом був виявлений зловмисник, якимвиявився кур'єр фірми.

Викрадач для своїх особистих цілей скориставшись нагодою ірозгубленістю комірника на складі видачі товару, вкрав відеокамерувартістю понад 1000 дол. США.

Після проведення поліграфної перевірки, в післятестовоїбесіди, кур'єр, повністю визнав свою особисту причетність докрадіжки відеокамери. Таким чином, на фірмі в ході поліграфноїперевірки швидко було виявлено зловмисника.

2. Допомога, надана міліції при розкритті крадіжки.

У лютому 2011р. у співпраці з правоохоронними органами,беручи участь в розслідуванні злочину пов'язаного з крадіжкоювеликої кількості приватної мототехніки з СТО, була виявленапричетність одного з підозрюваних і надалі, розкрито крадіжкумототехніки у VIP-персони.

Після проведення поліграфної перевірки, фахівець-поліграфолог виявив не тільки особисту причетність зловмисника докрадіжки, а й вказав слідству, ймовірне місцезнаходження вкраденоїмототехніки. Надалі, по проведеним оперативним заходам версіяполіграфолога підтвердилася, і пропажа була виявлена в Київськійобласті в одному з приватних будинків особистості, яка булазамовником викраденого.

Таким чином, була виявлена ціла банда з 5-ти осіб, яказаймалася крадіжками дорогою мототехніки. Причетність одного зосіб, яких перевіряли на «детекторі брехні», в подальшому буладоведена в суді. Решта фігурантів по крадіжці знаходяться врозшуку.

3. Виявлення розкрадання в кафе.

У нашу компанію звернувся директор кафе з наступноюпроблемою. У його кафе було виявлено значна перевитратапродуктів харчування. До цього могла бути причетна вся зміна:кухар, офіціант і бармен-касир. Кожен з перелічених працівниківкатегорично заперечував свою причетність до цього інциденту.

Фахівцями-поліграфологами була проведена перевірка, в ходіякої було виявлено, що до зникнення продуктів мають відношеннякухар та офіціант. Отримавши результати перевірки звикористанням поліграфа, вони визнали свою провину і розповіли,що користуючись недосвідченістю бармена-касира, вони продавалиневраховані замовлення, не проводячи їх через касовий апарат.