Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Роботодавець запрошує пройти поліграф. ТОП-5 міфів

main image

Те, про що ми мало знаємо, лякає нас більше ніж те, з чим вже знайомі і стикалися особисто. Незнання теми - головне джерело поспішних висновків. Що відштовхує претендентів, коли мова заходить про ОВП - опитуванні з використанням поліграфа («детектора брехні»):

1. Роботодавець саме мені не довіряє, вважає мене якимось підозрілим.

Направили на поліграф - це означає, що роботодавець конкретно Вам збирається довіряти, але йому для цього потрібні підстави: значуща, правдива і точна інформація про Вас, що стосується роботи, благонадійності, ризикових дій в минулому. Він вибрав Вас, готовий найняти на роботу, почати вкладати в Вас ресурси, як у співробітника. І готовий заплатити чималу суму за ОВП, щоб забезпечити Вам репутацію в колективі і високий рівень довіри з боку керівника.

2. Якісь "параноїки", в компанії панує атмосфера недовіри між співробітником і роботодавцем.

Коли в компанії впроваджено поліграф при працевлаштуванні, для розгляду в негативних ситуаціях (розслідування) і планового аудиту, кожен співробітник знає, що не буде: брехливих звинувачень, безпідставних підозр, суб'єктивної думки про людей, безконтрольних крадіжок, шахрайства, інших проблем, викликаних найманням без перевірки на благонадійність. Детектор брехні - це, перш за все, правда і справедливість.

3. Зарплата не відповідає таким "жорстким" методам відбору кандидатів.

Можливість вкрасти у роботодавця, або завдати шкоди, часто не залежить від зарплати і посади. Відповідальний за своїх працівників роботодавець хоче вчасно платити зарплати і розвивати свій бізнес, уникнути збитків і шкоди від ризикових дій людей. Для чого і перевіряє перед наймом. Людина, яка дійсно несе відповідальність за обраного ним працівника - HR або сам власник - прагне його перевірити, а не довіряти "на словах".

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

4. "Морочать" мені голову.

Поліграф - єдиний спосіб швидко прийняти рішення про наймання. Без такого тестування перевірка людей може зайняти багато часу, ресурсів. Якщо кандидат підходить за результатами співбесіди, висновок поліграфолога дає можливість, навпаки, не "морочити голову" йому своїми сумнівами в порядності і відсутності ризиків. І найняти відразу, отримавши результати тестування на поліграфі в день перевірки, або навпаки, продовжити пошуки. А не сумніватися і "тягнути резину".

5. Компанія витрачає гроші незрозуміло на що, не на користь матеріальної мотивації.

По практиці наших клієнтів, поліграф знижує збитки бізнесу від людей на 35-70%, як методика, що дозволяє відсіяти ризикових на співбесідах, визначити неблагонадійних з працюючих, профілактувати ризикові дії. Іншими словами - "навести порядок" в компанії, вивести кадрову безпеку на високий рівень, показати працівникам дієвий, і, головне, справедливий контроль. Це дає можливість компанії рости, розвиватися, вкладатися в маркетинг, виходити на новий рівень. З компанією є можливість рости і у її співробітників.

НАШІ КЛІЄНТИ

 

У нашій компанії ми усвідомлюємо, що високий результат несення служби залежить не лише від фізичних даних, але і від психологічних та моральних якостей наших співробітників. Саме тому кандидати на роботу в Охоронній компанії Венбест та співробітники нашої компанії проходять поліграфічну перевірку. І у цьому нам вже декілька років надійно допомагають партнери з компанії HR-Security.

Охоронна компанія Венбест

Запрошення роботодавця пройти поліграф - це не недовіра. Це потреба в довірі, яку він буде заповнювати інформацією, а не домислами, суб'єктивною думкою про людину, чиїмись особистими симпатіями.

Висновок: не такий страшний поліграф, як його відсутність.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.