Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Як перевірити няню для дитини. Остання інстанція.

main image

"Няня давала дитині заспокійливі препарати", "Няня поламала однорічному малюку руку". Як взагалі найняти няню для своєї дитини, коли в стрічках соц. мереж і новинах миготить таке ось? Страшно. Адже для чужої людини твоя дитина - просто робота. Звичайно, по обличчю багатьох кандидаток ще можна зрозуміти, що це наглядач для в'язниці, а не няня. Але далеко не все написано на обличчі. 

Хто шукає або вже шукав, той розуміє: правильно вибрати няню дитині складніше, ніж зібрати повний склад професіоналів для великої компанії. Особливо якщо це зовсім ще маля, яке не розкаже про те, що відбувається в будинку, поки мами не було поряд. Няня буде сидіти в телефоні півдня, поки дитина сама собі розвиває дрібну моторику і тягне щось в рот? Або буде насильно годувати? Може бути що завгодно. Тільки як знати, що саме? І як перевірити няню для дитини, щоб спокійно довірити її незнайомій людині? Як довірити рідне, і спокійно займатися роботою і думати про свої справи, не переживаючи постійно про те, що там в будинку відбувається. І не шкодуючи, що дитина на няні, а не ти займаєшся нею.

Як можна реально перевірити няню

Найбільша вірогідність неприпустимої поведінки няні - це коли таке вже було в її трудовій біографії. Зазвичай наймають людину з досвідом. Але «хороше резюме», «пед. освіту» та «виростила своїх трьох» тут вирішальної ролі не грають, критерії вибору повинні бути максимально об'єктивними і строгими. Кого виростила? Один наркоман, другий невдаха, третій сидить на шиї в 30+. Важливо знати все про сім'ю і коло спілкування майбутньої няні, про її минулі роботи і якість послуг.
В ідеальному варіанті - взяти няню з родини в родину, коли чиїсь діти вже виросли. Але така удача рідкісна. Спеціальні агентства пропонують послуги перевірки нянь, підбирають персонал самі, шукають кращих з кращих. Для всіх шукають, всім такі тільки потрібні, а їх одиниці.

Багатьом батькам мало рекомендацій для повного спокою. Чим ближче прихід цієї нової няні в будинок, тим більше питань без відповідей, немає спокою на душі. Але мало хто знає, що можна в приватному порядку замовити перевірку на поліграфі - детекторі брехні. Багато хто думає, що це практикують тільки в розслідуванні криміналу або в держ. органах, у відділах кадрів великих компаній. Насправді така практика дуже поширена при наймі домашнього персоналу, і в 97% клієнти HR Security, які замовляли у нас таку перевірку, звертаються повторно.

Яка няня потрібна дитині

Приємна, добра, світиться від особистого благополуччя і щастя, любить дітей, володіє всіма сучасними методиками розвитку і виховання, повністю здорова, без краплі агресії, врівноважена, різнобічно розвинена. Мрія! Або красива картинка на обличчі, за якою ховаються «таргани в голові»?

Є різні варіанти, як можна перевірити няню: співбесіда та психологічні тестування, бесіда з психологом, продзвон рекомендацій, перевірка по соц. мережам. Жоден з цих та інших способів не дає точної гарантії, що людина повідомила вам правду.

Важливі моменти - на що звернути увагу при виборі няні для дитини:

  • Які люди в її колі спілкування, родичі, діти, чоловік, друзі: чи є серед них пов'язані з криміналом або правоохоронними органами, ігромани, наркомани, психопати, потенційно небезпечні особистості.
  • На минулих роботах були факти агресивної поведінки, побиття, необгрунтованого або надмірного підвищення голосу, крику, будь-якого насильства, конфліктів з родиною.
  • Чи дійсно няня готова залишитися з дитиною далеко за північ, якщо у батьків не виходить потрапити додому в обумовлений час. Або це просто слова, щоб отримати хорошу роботу.
  • Чи може вона навести порчу на всю сім'ю до десятого покоління, назбирати волосся по квартирі для магічних ритуалів, наврочити на людей, у яких є все, про що вона мріє? Насправді питання езотерики багатьох хвилюють.
  • Все реально дізнатися. Скільки коштують спокій мами і здорова психіка дитини? Неможливо оцінити. Тільки точність наданих відомостей вселяє спокій.. 

 

 

 

Замовте тестування няні на поліграфі і спокійно залишайте з нею дитину:

Вид Тип перевірки Вартість, грн.
table image Перед працевлаштуванням - STANDART 2000 замовити
table image Перед працевлаштуванням - PRO 2400 замовити
table image

Поліграфний аудит

(для працюючих співробітників)

2300

замовити
table image Розслідування за фактом події

2500

замовити

Замовте тестування няні на поліграфі і спокійно залишайте з нею дитину

Яка няня не потрібна дитині

На співбесіді ніхто не розповість, як приміряв речі господині або приводив у будинок сторонніх, крав цінності і гроші, знущався над дітьми, ігнорував свої завдання. Не всі готові розповісти про будь-які свої огріхи на минулих роботах, але це важливо знати. Як і не всі батьки готові запитати про це віч-на-віч при спілкуванні з потенційною нянею. А дізнатися щось потрібно. Перевірки нянь на детекторі брехні і потрібні для того щоб прийняти вірне рішення, не помилитися у виборі няні, знати важливі факти з її минулого, і вирішити - надати цьому значення чи ні, наймати або шукати далі.

Так, буває складно стриматися, коли це чужа дитина, і вона веде себе не ідеально. Але є межі, які є неприпустимим переступати найнятому працівникові. Зрозуміло, що буває різне, і всі ми люди. А чи розкажуть вам правду? Такий вибір няні для дитини тільки за допомогою співбесіди - це вибір наосліп. Можна дізнатися, що було, чому так сталося, приховує людина щось або відкрито розповів сама, шкодуючи і не плануючи таке допустити зі свого боку повторно.

Точна оцінка няні можлива, якщо знати важливі факти з минулого. Для цього і проводиться тестування. Спираючись на зрозумілий і детальний звіт, можна прийняти рішення про наймання без ризиків для своєї дитини. Задавайте питання про перевірку:

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.