Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Як перевірити няню для дитини. Остання інстанція.

main image

"Няня давала дитині заспокійливі препарати", "Няня поламала однорічному малюку руку". Як взагалі найняти няню для своєї дитини, коли в стрічках соц. мереж і новинах миготить таке ось? Страшно. Адже для чужої людини твоя дитина - просто робота. Звичайно, по обличчю багатьох кандидаток ще можна зрозуміти, що це наглядач для в'язниці, а не няня. Але далеко не все написано на обличчі. 

Хто шукає або вже шукав, той розуміє: правильно вибрати няню дитині складніше, ніж зібрати повний склад професіоналів для великої компанії. Особливо якщо це зовсім ще маля, яке не розкаже про те, що відбувається в будинку, поки мами не було поряд. Няня буде сидіти в телефоні півдня, поки дитина сама собі розвиває дрібну моторику і тягне щось в рот? Або буде насильно годувати? Може бути що завгодно. Тільки як знати, що саме? І як перевірити няню для дитини, щоб спокійно довірити її незнайомій людині? Як довірити рідне, і спокійно займатися роботою і думати про свої справи, не переживаючи постійно про те, що там в будинку відбувається. І не шкодуючи, що дитина на няні, а не ти займаєшся нею.

Як можна реально перевірити няню

Найбільша вірогідність неприпустимої поведінки няні - це коли таке вже було в її трудовій біографії. Зазвичай наймають людину з досвідом. Але «хороше резюме», «пед. освіту» та «виростила своїх трьох» тут вирішальної ролі не грають, критерії вибору повинні бути максимально об'єктивними і строгими. Кого виростила? Один наркоман, другий невдаха, третій сидить на шиї в 30+. Важливо знати все про сім'ю і коло спілкування майбутньої няні, про її минулі роботи і якість послуг.
В ідеальному варіанті - взяти няню з родини в родину, коли чиїсь діти вже виросли. Але така удача рідкісна. Спеціальні агентства пропонують послуги перевірки нянь, підбирають персонал самі, шукають кращих з кращих. Для всіх шукають, всім такі тільки потрібні, а їх одиниці.

Багатьом батькам мало рекомендацій для повного спокою. Чим ближче прихід цієї нової няні в будинок, тим більше питань без відповідей, немає спокою на душі. Але мало хто знає, що можна в приватному порядку замовити перевірку на поліграфі - детекторі брехні. Багато хто думає, що це практикують тільки в розслідуванні криміналу або в держ. органах, у відділах кадрів великих компаній. Насправді така практика дуже поширена при наймі домашнього персоналу, і в 97% клієнти HR Security, які замовляли у нас таку перевірку, звертаються повторно.

Яка няня потрібна дитині

Приємна, добра, світиться від особистого благополуччя і щастя, любить дітей, володіє всіма сучасними методиками розвитку і виховання, повністю здорова, без краплі агресії, врівноважена, різнобічно розвинена. Мрія! Або красива картинка на обличчі, за якою ховаються «таргани в голові»?

Є різні варіанти, як можна перевірити няню: співбесіда та психологічні тестування, бесіда з психологом, продзвон рекомендацій, перевірка по соц. мережам. Жоден з цих та інших способів не дає точної гарантії, що людина повідомила вам правду.

Важливі моменти - на що звернути увагу при виборі няні для дитини:

  • Які люди в її колі спілкування, родичі, діти, чоловік, друзі: чи є серед них пов'язані з криміналом або правоохоронними органами, ігромани, наркомани, психопати, потенційно небезпечні особистості.
  • На минулих роботах були факти агресивної поведінки, побиття, необгрунтованого або надмірного підвищення голосу, крику, будь-якого насильства, конфліктів з родиною.
  • Чи дійсно няня готова залишитися з дитиною далеко за північ, якщо у батьків не виходить потрапити додому в обумовлений час. Або це просто слова, щоб отримати хорошу роботу.
  • Чи може вона навести порчу на всю сім'ю до десятого покоління, назбирати волосся по квартирі для магічних ритуалів, наврочити на людей, у яких є все, про що вона мріє? Насправді питання езотерики багатьох хвилюють.
  • Все реально дізнатися. Скільки коштують спокій мами і здорова психіка дитини? Неможливо оцінити. Тільки точність наданих відомостей вселяє спокій.. 

 

 

 

Замовте тестування няні на поліграфі і спокійно залишайте з нею дитину:

Вид Тип перевірки Вартість, грн.
table image Перед працевлаштуванням - STANDART 2000 замовити
table image Перед працевлаштуванням - PRO 2400 замовити
table image

Поліграфний аудит

(для працюючих співробітників)

2300

замовити
table image Розслідування за фактом події

2500

замовити

Замовте тестування няні на поліграфі і спокійно залишайте з нею дитину

Яка няня не потрібна дитині

На співбесіді ніхто не розповість, як приміряв речі господині або приводив у будинок сторонніх, крав цінності і гроші, знущався над дітьми, ігнорував свої завдання. Не всі готові розповісти про будь-які свої огріхи на минулих роботах, але це важливо знати. Як і не всі батьки готові запитати про це віч-на-віч при спілкуванні з потенційною нянею. А дізнатися щось потрібно. Перевірки нянь на детекторі брехні і потрібні для того щоб прийняти вірне рішення, не помилитися у виборі няні, знати важливі факти з її минулого, і вирішити - надати цьому значення чи ні, наймати або шукати далі.

Так, буває складно стриматися, коли це чужа дитина, і вона веде себе не ідеально. Але є межі, які є неприпустимим переступати найнятому працівникові. Зрозуміло, що буває різне, і всі ми люди. А чи розкажуть вам правду? Такий вибір няні для дитини тільки за допомогою співбесіди - це вибір наосліп. Можна дізнатися, що було, чому так сталося, приховує людина щось або відкрито розповів сама, шкодуючи і не плануючи таке допустити зі свого боку повторно.

Точна оцінка няні можлива, якщо знати важливі факти з минулого. Для цього і проводиться тестування. Спираючись на зрозумілий і детальний звіт, можна прийняти рішення про наймання без ризиків для своєї дитини. Задавайте питання про перевірку:

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.