Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Які поліграфи використовує команда HR-SECURITY в своїй роботі?

main image

Одне з частих питань, яке хвилює наших партнерів та клієнтів, особливо нових, з ким тільки починаємо працювати – "На якому апараті Ви проводите тестування?"

Звісно, апаратура, на якій проводиться психофізіологічне дослідження, має значення. Серед головних критеріїв, які потрібно враховувати є такі:

  • Надійність прибору – він повинен працювати стабільно і довгий час, не вимикатись, не давати збоїв.
  • Якість та інформативність картинки відображення зафіксованих психофізіологічних реакцій на екрані ноутбука – це вкрай важливий фактор, тому що від чіткості та якості зафіксованої реакції залежить фінальний висновок поліграфолога. Важливо зазначити, що якість відображення психофізіологічної реакції напряму залежить від Програмного забезпечення (ПЗ), яке використовується в роботі поліграфа.
  • Можливість постійного оновлення ПЗ, після того, як виробник розміщує його на своєму сайті в доступі для своїх клієнтів.
  • Якість самого прибору та комплектуючих до нього – датчиків, з’єднаннь, можливість їх замінити або ж полагодити.
  • Компактність та зручність в переміщенні – для використання апарату на виїзді, не в стаціонарному офісі.

Тому, дослідивши всі наявні в продажу апарати, ще в далекому 2010 році, виходячи з того, що сама методика перевірки на поліграфі була започаткована саме в США, вибір проводили саме серед американських виробників, як серед найбільш надійних, таких як:

Stoelting Co. Polygraph Division,

сайт https://stoeltingco.com/Polygraph-Instruments

AXCITON SYSTEMS, INC.,

сайт https://axciton.com.ua/ru/

Limestone Technologies Inc.,

сайт https://limestonetech.com/

Lafayette Instrument's, сайт https://lafayettepolygraph.com/

Вибір зупинився на Lafayette Instrument's (1-ше фото на початку матеріалу), модель поліграфа «Lafayette LX-4000», на якій працюють всі наші поліграфологи, з використанням ПЗ LXSoftware (Polyscore). Це надійний, якісний апарат, який довів на практиці свою ефективність і продовжує слугувати нашим поліграфологам та на радість клієнтів.

Треба зазначити, що в світі є багато виробників поліграфів, наприклад:

  1. росіянського виробництва – дуже багато марок та моделей, найбільш відомими є – КРИС, РИФ, БАР’ЄР, також Діана (різні моделі), Епос, Еверо, Діагноз-М, Поларг, ПІК, ЕНЕРГІЯ, ТРІУМФ, тощо.
  2. Виробництва Казахстану AQIQAT.

Важливо зазначити, що кожний комп’ютерний поліграф використовує своє ПЗ. Такі апарати, як КРИС, РИФ, БАР’ЄР використовують ПЗ SHERIFF (різні версії) – росіянська розробка. 

Також, поліграфи виробляють в Китаї, у 1991 р. було розроблено перший китайський комп'ютерний поліграф PG1. До 1997 поліграфологи з'явилися в третині китайських провінцій.

Важливо зазначити, що в Україні також є поліграфи українського виробництва, такі як:

  • Рубікон, в різних модифікаціях, комплектується ПЗ "Rubicon-2.1" та сумісне з популярним серед українських фахівців ПЗ "Sheriff".
  • Комп'ютерний поліграф "СФЄРА" (Україна), використовує українське програмне забезпечення profSFERA.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.