Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні

Яскравий приклад, як поводять себе відповідальні кандидати, яким призначили перевірку на поліграфі

main image

Класична ситуація – родина шукає собі хатню робітницю, йде ретельний пошук і в фіналі – перевірка на поліграфі.

Першим 4-5 кандидатам дали відмову, бо не проходили по вимогам, були різні претензії до виявлених ризикових дій, деякі не з’явились на тестування, бо передумали – Поліграф спрацював на відстані!

І ось 6 кандидат, по всім вимогам підійшла, на поліграф готова, призначили тестування. Перша перевірка не пройшла, тому що людина повинна була їхати з м. Хмельницький, були проблеми з транспортом, перенесли на інший день/час.

2-га перевірка була призначена на 17.05. на 11-30, як Ви знаєте, в ніч з 16 на 17 був обстріл крилатими ракетами від русні, тому скористатись запланованим транспортом кандидат не змогла, вимушена була їхати іншим видом.

Про шо повідомила представника Роботодавця рано в ранці о 05-33.

 

Незважаючи на такий форс-мажор, важкі обставини, людина все ж таки знайшла вихід і прибула на тестування вчасно, як і погодили вранці – на 14-00, в офісі у нас була вже о 13-30.

Пройшла тестування, відповіла на всі питання, була відкрита та щира.

Подякувала за можливість переносу та людяний підхід.

В фіналі, ми отримали від неї відгук на гугл-картах – ось скрін:

Посилання на відгуки  -тут!

Це яскравий, цікавий та показовий приклад поведінки відповідального та сумлінного кандидата, який поважає майбутнього Роботодавця та якому потрібна ця робота та посада!

Пошук та вибір потрібних людей справа не проста, важка та потребує вмінь, навичок, знань та часу. Але, коли Ви знайдете тих, хто відповідає Вашим вимогам, хто дійсно «Ваш» кандидат, дуже багато проблем та перепон просто зникнуть!

Працюйте з людьми, приділяйте їм час!

Бережіть себе, Ваші компанії та колективи!

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.