Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Який знак у Ваших співробітників?

main image

Розглянемо 3 основні варіанти розвитку подій:

1. Знак «+».

Новий співробітник вмотивований, працює старанно, вникає в процеси і роботу, створює результат, і з моменту його приходу в компанію, справи пішли вгору. Результат від його роботи набагато більший, ніж витрати компанії. Загалом, можемо оцінити таких співробітників знаком «+». Це найбільш очікуваний і найкращий результат як для керівників, так і для HR-менеджерів.

2. Знак «0».

Після прийняття на роботу працівника, нічого особливо не змінилося – результати на попередньому рівні: як були до його приходу, так і залишилися.

При цьому озвучуються різні причини невдач – немає часу, складні процеси, багато різних завдань, мені ніхто не допомагає і т. д. Спочатку у даного кандидата або не було необхідних компетенцій, або помилилися у виборі з інших причин, або працівник не був готовий працювати в заданих умовах. У будь-якому випадку, ефект від його роботи в компанії – «0» або близький до нього.

3. Знак «-».

Найгірший варіант, коли мало того, що ніяких особливих результатів не показав, при цьому, може нашкодити існуючій бізнес-моделі (нагрубити існуючим клієнтам, після чого зменшиться обсяг продажів або вони підуть з компанії, погіршити якість послуг, що надаються або товарів, що виробляються). На додаток, співробітник починає здійснювати різні ризикові дії – брати відкати / хабарі, вступати в змову з колегами для здійснення спільних шахрайських дій, передавати комерційну і конфіденційну інформацію про компанію, красти, підробляти документи або свідомо спотворювати звітність, створювати «видимість» роботи або фіктивні документи на операції, яких не було в дійсності.

Очевидно, що такого співробітника чекає звільнення, як тільки будуть виявлені його «видатні» результати. При цьому, у нового працівника, якого візьмуть на його місце, завдання буде набагато складніше – спочатку вивести поточну ситуацію з «-» в «0», і далі перевести розвиток в зону «+». Якщо ж з новим співробітником помилилися при прийомі, то зона «-» розширюється, компанія продовжує зазнавати збитків.

Як захиститися від потрапляння в зони «0» і «-»?

 

Головний фактор успіху – отримати максимум необхідної інформації про майбутніх співробітників, їхню кар'єру, і приймати рішення на підставі реальних даних, а не тільки тих, котрі надав кандидат.

 

Чим достовірнішою, точнішою і обширнішою буде зібрана інформація щодо майбутнього співробітника, тим меншою буде вірогідність помилки.

Одним із дієвих і ефективних HR-інструментів є перевірка на поліграфі, результат якої – висновок поліграфолога.

Інформація подається докладно, широко, по всім значимим ризиковим зонам кар'єри здобувача:

   • Ризики кандидата / співробітника
   • Загальні службові порушення (запізнення, прогули, заняття сторонніми справами і т. п.).
   • Ставлення до конфліктів на роботі
   • Причини звільнень з попередніх місць роботи
   • Мотиви / цілі працевлаштування на нове місце роботи.
   • Грошові та інші борги.
   • Психологічний портрет.
   • Благонадійність кандидата.

Детальніше - за посиланням.

Маючи на руках висновок поліграфолога, менеджер з персоналу і директор приймають рішення, ґрунтуючись на реальній, достовірній інформації про кандидата.

Володіючи всіма необхідними даними, можна зробити чіткий висновок – кар'єра його в компанії буде довгою або ж краще не брати даного претендента на роботу.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.