Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Де пройти поліграф (детектор брехні) в Києві на лівому березі

main image

Для зручності клієнтів, компанія "Кадрова безпека" HR Security проводить тестування на поліграфі не тільки на правому березі Києва (м. Кловська, вул. Кловський узвіз, 9/2), а й на лівому березі. Наш спеціалізований центр детекції брехні розташований в пішій доступності від м. Чернігівська за адресою: вул. Червоноткацька, 42, оф. 308, 3 пов. Подивитися на карті >>

Проводимо:

  • Перевірки кандидатів перед працевлаштуванням
  • Корпоративні розслідування ситуацій
  • Плановий поліграфний аудит
  • Перевірки домашнього персоналу

Тестування на поліграфі перед наймом дозволяє підприємцям відбирати в свою команду тільки благонадійних людей. Така перевірка проводиться для швидкого і точного визначення ризикових дій в бекграунді кандидатів.
Маються на увазі негативні дії, які вони здійснювали на попередніх місцях роботи, такі як крадіжки, хабарі, відкати, грубі службові порушення, підробка документів, прогули, недбале ставлення до своїх обов'язків. А також отримати відповіді на інші важливі для роботодавця питання - чи є у кандидата проблеми зі зловживанням алкоголем, наркотиками, азартними іграми.
Також перевірка на детекторі дозволяє визначити достовірність інформації від першоджерела - самої людини - про судимості, зв'язках з кримінальним світом, порушення закону, реальні мотиви працевлаштування та причини звільнення з попередніх місць роботи.

Висновок поліграфолога направляється замовнику перевірки в той же день і суттєво економить час на перевірку кандидата іншими методами.

Тестування на поліграфі СТАНДАРТ включає базовий перелік ризикових тим і дозволяє в достатній мірі розкрити будь-якого кандидата, який претендує на будь-яку посаду.

Тестування на поліграфі ПРО включає профільні питання, виходячи зі сфери діяльності компанії і вакантної посади.

 

Перевірки з корпоративних розслідувань проводяться після попередньої зустрічі з клієнтом і з'ясування всіх обставин, деталей події. Тестування служить для підтвердження або спростування причетності людей, версії замовника - як є насправді. Ми перевірили понад 2,9 тис. осіб з розслідувань.

Плановий поліграфний аудит - це спосіб в стислі терміни прояснити поточну ситуацію в компанії - виявити співробітників, які здійснюють ризикові дії, прийняти кадрові рішення по ним і взяти під контроль тих, по кому виявлені проблеми, але їх залишать в компанії, дадуть другий шанс. Такий аудит проводиться поетапно, з встановленою періодичністю.

Також перевіряємо на поліграфі нянь, домробітниць, водіїв, охоронців, охоронців і інший домашній персонал.

Потрібен поліграф (детектор брехні) в Києві на лівому березі? Компанія HR Security працює з 2010 року, нашими експертами поліграфологами перевірено понад 13 тис. людей. Працюємо на обладнанні Laffayette LX4000, володіємо всіма валідними методиками проведення перевірок (МКВ і МВСІ).
Детальніше про компанію і нашу команду>> 

Для консультацій і записи на перевірку:
+380675014024 (WhatsApp, Viber, Telegram)
+38044 351 16 00
+38066 351 16 00
+38097 351 16 00
+38063 351 16 00

Детальніше про послугу поліграф для бізнесу>>

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.