Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Перевірка домашнього персоналу на поліграфі СТАНДАРТ і ПРО

main image

Більшість сімей приходять до нас уже з конкретною проблемою, пов'язаною з працівниками в їхніх будинках. Вкрали, зіпсували, нашкодили, спровокували недовіру, інші неприємності. І основна причина - найм домашнього персоналу без чіткого розуміння, що це за люди, чого можна від них очікувати.

Батьки вчать своїх дітей не пускати чужих в будинок, не розмовляти і нікуди з ними не ходити. Але ж наймають чужих для роботи в сім'ю і в особистий простір. На свій страх і ризик. Висновок за підсумками перевірки домашнього персоналу на поліграфі - це достовірні дані про трудову біографію і особистості людини, зворотна сторона красивих резюме і рекомендацій. Для впевненості в тому, що з такою людиною можна залишити свою дитину, впустити її в свій будинок і піти на роботу.

Кого найчастіше ми перевіряємо на детекторі брехні

Хатня робітниця Повар Водій Керуючий Госп.працівник Інші посади
Няня Особиста охорона Доглядальниця Садівник Гардеробниця

За 9 років роботи компанія «Кадрова безпека» сформулювала свою систему тестування домашніх працівників по кожній посаді, напрацьовану за роки практики.

Типи перевірок

Перед працевлаштуванням СТАНДАРТ, PRO

Планові перевірки 

(аудит)

Розслідування подій

Вид Тип перевірки Вартість, грн.
table image Перед працевлаштуванням - STANDART 2000 замовити
table image Перед працевлаштуванням - PRO 2400 замовити
table image

Поліграфний аудит

(для працюючих співробітників)

2300

замовити
table image Розслідування за фактом події

2500

замовити

Базова перевірка СТАНДАРТ включає тестування з основних ризикових тематик перед працевлаштуванням і при планових перевірках.

Перевірка PRO поглиблена і деталізована за функціональними обов'язками і моментами, які хвилюють клієнта. Це конкретні питання про ризики і службові порушення, які пов'язані з виконанням посадових обов'язків. По кожній посаді у нас окрема база питань, з якими замовник може ознайомитися і доповнити при необхідності.

Яка інформація може надаватися у висновку експерта-поліграфолога при перевірці домашнього персоналу СТАНДАРТ і PRO:

СТАНДАРТ PRO
Вживання наркотиків. Вживання наркотиків.
Зловживання алкоголем / залежність. Зловживання алкоголем / залежність.
Причетність до крадіжок, привласнення грошей роботодавця або працівників будинку, шахрайство в корисливих цілях. Причетність до крадіжок, привласнення грошей роботодавця або працівників будинку, шахрайство в корисливих цілях.
Хабарі, "відкати", нелегальний дохід. Хабарі, "відкати", нелегальний дохід.
Причетність до протиправних дій і вчинків за час роботи. Причетність до протиправних дій і вчинків за час роботи.
Причетність до витоку, незаконного привласнення і розголошенню КІ зацікавленим особам. Причетність до витоку, незаконного привласнення і розголошенню КІ зацікавленим особам.
Співпраця з силовими структурами, правоохоронними органами, прокуратурою і спецслужбами. Співпраця з силовими структурами, правоохоронними органами, прокуратурою і спецслужбами.
Причетність до підробки службових або фінансових документів. Причетність до підробки службових або фінансових документів.
Причетність до грубих службових порушень, які могли завдати значної шкоди роботодавцю. Причетність до грубих службових порушень, які могли завдати значної шкоди роботодавцю. (+ Конкретика, деталізація по службових порушеннях, пов'язаних з виконанням посадових обов'язків).
Причетність до злочинів і адміністративних правопорушень. Причетність до злочинів і адміністративних правопорушень.

Інші порушення:

 • Загальні службові порушення (запізнення, прогули, сторонні справи на роботі і т.п.).
 • Службові порушення щодо посадових обов'язків, які не несуть суттєвої загрози для сім'ї роботодавця.
 • Дружба, ділові відносини з кримінальними особистостями.
 • Ігрова залежність, причетність до гри на гроші, ігроманія.
 • Грошові борги, боргові зобов'язання.
 • Хронічні захворювання.
 • Ставлення до конфліктів на роботі.
 • Причина звільнення з попереднього місця роботи.
 • Мета, мотиви працевлаштування на нову роботу.

Інші порушення:

 • Загальні службові порушення (запізнення, прогули, сторонні справи на роботі і т.п.).
 • Службові порушення щодо посадових обов'язків, які не несуть суттєвої загрози для сім'ї роботодавця. (+ Конкретика, деталізація по кожному такому порушенню)
 • Дружба, ділові відносини з кримінальними особистостями.
 • Ігрова залежність, причетність до гри на гроші, ігроманія.
 • Грошові борги, боргові зобов'язання.
 • Хронічні захворювання.
 • Ставлення до конфліктів на роботі.
 • Причина звільнення з попереднього місця роботи.
 • Мета, мотиви працевлаштування на нову роботу.

+ З Замовником перевірки можуть бути узгоджені інші ризикові теми, в залежності від профілю кандидата і рівня посади.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

БОНУС до висновку: Інша інформація у вигляді короткого психологічного ПОРТРЕТУ, яку експерт-поліграфолог вважає за доцільне донести до замовника.

Як правило, для роботи домашнього персоналу в будинку і в родині, замовляють перевірку PRO. Вона дає найбільш повну картину.

Планові перевірки працюючого домашнього персоналу дозволяють встановити:

Реальні ризики, які несе ця людина для роботодавця.

Якість виконання ним функціональних обов'язків.

Лояльність до роботодавця, ставлення до його сім'ї.

Перевірка домашнього персоналу на поліграфі доступна кожному

В рамках закону, замовлення такої перевірки домашнього персоналу на чесність і благонадійність доступне для всіх. Тестування проводиться тільки з письмової згоди кандидата. Кожен господар може перевірити на поліграфі свій домашній персонал в Києві в нашому офісі на правому і лівому березі. Виїзні перевірки обговорюються окремо.

Послуги перевірки домашнього персоналу на детекторі брехні - це більше, ніж просто питання про згубні пристрасті або крадіжки, наприклад, з відповіддю «так» або «ні». Тестування СТАНДАРТ триває в середньому більше 1-1,3 години, RPO - близько 2 годин, завжди з індивідуальним підходом.

Яка у вас виникла проблема з домашнім персоналом? Опишіть ситуацію і залиште свій запит на консультацію.

Замовити консультацію
 

Про що бреше домашній персонал

За 9 років практики компанії «Кадрова безпека» ми стикалися з різними скелетами в шафі при перевірках домашніх працівників. Часто при перевірці нянь, гувернанток, персональної охорони, водіїв, кухарів, хатніх робітниць, іншого домашнього персоналу виявляється злодійство, невиконання своїх функцій, нецензурна лайка при дітях, судимості у близьких, проблеми з законом і інші ризики:

Аби взяли

1. Невідповідність дійсності заявленого досвіду роботи в сім'ях.

Це, як правило, більша кількість сімей, в яких людина реально працювала, або тривалість періоду роботи на одну сім'ю. Свій трудовий стаж часто перебільшують, намагаючись приховати швидкі звільнення, постійні переходи з родини в родину.

2. Кандидат вимушено погоджується на працевлаштування, але переваги у нього інші.

Наприклад, жінка не хоче дивитися за старим чоловіком. Або взагалі не хоче додивлятися людей похилого віку, але за це добре платять. Або зовсім не хоче працювати в сім'ї, але виходу немає.

3. Брехня при виїздах з сім'єю за кордон.

Часто люди просто хочуть вирватися в Європу за рахунок роботодавця, і погоджуються на будь-яку роботу. Але залишатися на ній вони в подальшому не планують, або просто розглядають варіант іншого сценарію, по ситуації.

А раптом я впораюсь і все буде нормально

4. Віковий ценз дітей.

При перевірці няні на поліграфі часто виявляється, що у неї є певні переваги, щодо віку дитини, але вона це приховує, щоб отримати роботу. Або говорить, що це не важливо, але насправді має переваги. Догляд за немовлям і за дорослою дитиною відрізняються істотно. Часто також є переваги по статі дитини, наприклад - у потенційної няні свої сини, і їй простіше працювати в родині з хлопчиком.

5. Досвіду як такого немає.

Для того щоб отримати свою першу роботу, кандидат просто бреше, що вже раніше був на такій посаді. Можна підробити рекомендації, але підробити результати тестування домашнього персоналу на поліграфі неможливо.

Беріть мене на роботу на свій страх і ризик

6. Стан здоров'я.

Жінка йде працювати в сім'ю нянею дітей, а у неї захворювання, через яке в будинку вона може становити небезпеку.

7. Несприятливе оточення, рідні, друзі.

Наприклад, жінка влаштовується хатньою робітницею, а у неї чоловік ігроман / весь у боргах / краде і може змусити вкрасти щось. Або йде нянею для дитини, а у самій вдома підліток наркоман, інститут кинув, нічого не хоче.

8. Стан психіки.

Хатня робітниця в глибокій депресії. Охоронець-садист. Няня з панічними атаками. Не дуже підходить вам в сім'ю, невтішний психологічний прогноз, правда? А як точно перевірити домашній персонал? Тільки поліграф.

Перевірка дозволяє повністю розкрити людину перед роботодавцем до того, як він потрапить в будинок. А чи можна її туди пускати? Адекватна вона чи ні? Взагалі небезпечна, дружить з криміналом?

Тільки тестування домашніх працівників на поліграфі дає достовірні дані про їхнє трудове минуле і благонадійность в цілому. Ми не проводимо оцінку домашнього персоналу, ми визначаємо факти, на які ви можете опиратися, роблячи свій вибір. Зателефонуйте для отримання консультації і запису на перевірку. Кількість місць на тестування завжди обмежена, подбайте про це заздалегідь.

Співпраця з агентствами з підбору домашнього персоналу і HR

Ми давно працюємо на постійній основі з низкою агентств з підбору домашнього персоналу і HR-агентствами. Пропонуємо гнучкі тарифи на перевірку кадрів і зручні умови співпраці з партнерською програмою.

Замовити перевірку домашніх працівників на поліграфі:

 

 

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.