Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Перевірка на поліграфі вашій компанії не потрібна, якщо…

main image

Якщо прийшли в офіс зранку, а секретарка не в настрої. Напевно, з чоловіком посварилася, знову через якусь їхню гостру тему на кшталт кольору нігтів або запаху парфумів «не для роботи». Зайшли на склад, а там зав. з перепою, напевно. Він же вчора дівчинку хрестив, того свого друга, який щуку ловить і у нього дача класна. А он директор менеджерів з продажу чомусь засмучений, він знову, напевно, на футбол ставив. Якщо б все пройшло добре, прийшов би в шарфі збірної на роботу. Шарфа немає, значить, грошей теж уже немає. Ну і понеділок...

Це не про вашу компанію? Ви не знаєте, чим живуть люди, що працюють в ній? У вас немає корпоративних заходів, після яких всім соромно, але таке відчуття, що ці люди пройшли вже з тобою «вогонь, воду і мідні труби»?

Як ще буває в компаніях? Приходиш в офіс, секретарка сидить. Як її звати, знаєш, і досить. На склад не заходиш - часу немає. Щось шарудять там. Камера ніби-то стоїть, тільки здається не працювала минулого тижня. Продавці красиво тріщать по телефону, значить справа йде. Проходиш повз робочого процесу, з головою, зайнятою стратегією і глобальними питаннями. Хто всі ці люди?

Компанії бувають різні.

Ми займаємося перевірками на детекторі брехні в Києві та інших великих містах вже майже 10 років, провели 11335 тестувань по різних посадах. І чітко бачимо портрет компанії, для якої поліграф не є необхідним заходом.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Це компанії по типу першої. У них приділяється максимально багато часу, щоб вивчити про працівників більше, ніж знають їх рідні мами. В інших же випадках ви ніколи не знаєте, хто насправді ходить з вами поруч в офісі, і чого можна очікувати від цих людей. Працюють, і добре.

Немає часу бажання доводити до еталона корпоративну культуру і займатися командним духом, вивчати психотипи співробітників в квест-кімнатах і тому подібні заходи? Наймаєте швидко більш-менш відповідну людину, тому що «треба було на вчора»? Перевірка на детекторі брехні дасть вам всю картину того, що відбувається в компанії максимально швидко і точно, щоб реально навести порядок. Планові перевірки будуть тримати в робочому тонусі всю команду.

Ми пропонуємо розгорнуті тестування на поліграфі, не проводимо обрізаних слабо інформативних перевірок. Розкриваємо кожного кандидата або співробітника максимально, включаючи ТОП-позиції. Запитайте, що дає висновок експерта-поліграфолога вашому бізнесу: +38 0677168679, 0443511600, info@hr-security.ua.

Перевірка на поліграфі в Києві від 2000 грн.

Матеріал по темі: «Поліграф для бізнесу»  https://hr-security.ua/ua/yuridichnim-osobam/

Вид Тип перевірки Вартість, грн.
table image Перед працевлаштуванням - STANDART 2000 замовити
table image Перед працевлаштуванням - PRO 2400 замовити
table image

Поліграфний аудит

(для працюючих співробітників)

2300

замовити
table image Розслідування за фактом події

2500

замовити

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.