Перша спеціалізована компанія з виявлення брехні
Безкоштовна консультація

Послуга: Перевірка кандидатів перед працевлаштуванням

main image

Для того щоб наявні у нового працівника темні плями у біографії не стали неприємною новиною для роботодавця та причиною труднощів і збитків, представляємо нову послугу компанії HR Security – перевірка бекграунду.

Мова йде про пошук та надання замовнику інформації з офіційних джерел та детальну перевірку репутації майбутнього працівника. Така послуга вирішить питання перевірки кандидата для компаній, що не мають власного ресурсу та доступу до джерел інформації, спеціальної професійної  людини у компанії, що може швидко виконати подібну роботу, гарантуючи змістовність, достовірність та якість.

Ми рекомендуємо дану послугу для широкого кола компаній, що працюють в Україні, зокрема для міжнародних компаній, представництв іноземних компаній, що відповідають за найманих працівників і тому прагнуть дізнаватися максимум інформації про них. 

Коментар директора HR Security Євгена Красюка: “Звичайно, найбільш повною та значущою інформацією для роботодавця слугує заключення експерта-поліграфолога, але наша нова послуга перевірки бекграунду може стати альтернативою. Хоча вона не дає повної відповіді на всі питання про людину, і поліграф дає набагато ширший об’єм інформації, та безпосередньо від першоджерела – самої людини, радимо використовувати хоча б перевірку бекграунду. Бо саме від благонадійності людей залежить успіх компанії та її прибутковість.

Перше враження від співбесіди може бути оманливим. І не завжди у працівника, що проводить співбесіду є достатньо досвіду, щоб оцінити кандидата об’єктивно. Не у кожної компанії є можливість та необхідність наймати професійного HR-менеджера, спеціаліста служби безпеки, інших фахівців. Навіть якщо ці працівники є, вони можуть не мати відповідних ресурсів для перевірки кандидата”. 

Підписуйтесь на Telegram-канал "Детектор брехні в бізнесі"  https://t.me/hr_security  про кадрову безпеки бізнесу, практичні кейси роботи з персоналом, ризики в діях і лайфхаки роботи з людьми.

Обирайте пакет залежно від кола повноважень майбутнього працівника, специфіки його посади та інших важливих критеріїв:

  • Пакет перевірки кандидата перед працевлаштуванням Базовий включає підготовку такої інформації щодо людини: справжність наданих даних та документів та справжність реєстраційних даних; наявність судимостей та адміністративних правопорушень, участь в цивільних спорах; перевірку наявності офіційних боргів, виконавчих проваджень.
  • Пакет перевірки кандидата перед працевлаштуванням Базовий+ включає також перевірку за попередніми місцями роботи та збір характеристик за останні 5 років, афільованість.
  • Найповніший пакет ПРО також включає також перевірку за попередніми місцями роботи та збір характеристик за останні 10 років; глибоку перевірку ділової репутації; відомості про наявність рухомого і нерухомого майна; кредитну історію.

Переваги замовлення послуги ПЕРЕВІРКА ДОСТОВІРНОСТІ ДАНИХ КАНДИДАТІВ (BACKGROUND CHECK):

  • Проходить без участі особи, яку перевіряють.
  • Без необхідності оголошення особі про таку перевірку (вся інформація – з відкритих та офіційних джерел).
  • Максимально швидко.
  • З усіх наявних офіційних реєстрів.
  • Індивідуальне опрацювання та пошук інформації професійним детективом, який знає, як це робити, у кого спитати, як знайти підхід, отримати відповіді на важливі питання від колишніх роботодавців.
  • Великий досвід у кадровій безпеці – ми на ринку вже більше 10-ти років
  • Додаткова можливість подальшої поглибленої перевірки з використанням детектора брехні, фахівцями з великим досвідом, що постійно підвищують рівень кваліфікації та працюють лиже у цьому напрямку. 

Власник детективного агентства "Бюро Рись", аспірант Національної академії внутрішніх справ, Болгов Руслан Олегович:

"Якщо ви, власник бізнесу або керівник, не перевіряєте персонал перед наймом, то потім не обурюйтесь і не дивуйтеся, що підхопите шахраїв, злодіїв або просто дилетантів і брехунів.

Фраза "За безпеку треба платити, а за її відсутність розплачуватися" стосується не тільки простих громадян і охорони їх майна. Це стосується ВСІХ, і в першу чергу - тих, хто піклується про свою репутацію і не хоче, що б такі кадри її зіпсували!

А тому краще все перевірити  заздалегідь, ніж потім переробляти і відновлювати підмочену репутацію ".

 

Для замовлення послуги перевірки кандидатів перед працевлаштуванням звертайтеся за телефоном: +380675014024

Бажаєте отримувати спеціалізовану інформацію від HR-security
Без спаму, 1 раз на місяць.